XBOX 360 Arcade- Kilka pytań?

nie będzie.

Aha czy mógłby mi ktoś objaśnić na czym polega funkcja xbox live???

Czy potrzebny jest do tego internet w konsoli nie wystarczył by w PC :slight_smile:

I gdzie zakłada się konto i czy da się przez PC

funkcja XL to środowisko internetowe xboxa, z tamtąd pobierasz różne rzeczy, oglądasz ciekawostki, grasz z innymi w multi, możesz też go zarejestrować poprzez kompa i w konsoli podać swoje dane, lecz też byś musiał mieć podłączonego neta do konsoli by pobrał zawartość twojego konta

tu zakładasz konto poprzez PC:

https://login.live.com/login.srf?wa=wsi … x&id=66262

Proponuję XBOX 360 FAQ

http://forum.pclab.pl/t350708.html

Dokładnie opisane wszystko co dotyczy tej konsoli

Ej mam jeszcze jedno pytanko czy jak nie będe miał neta w xbox 360 to i tak będę mógł robić achivmenty czy do tego jest konieczny internet.

Do osiągnąć nie jest potrzebny internet, jeżeli chciałbyś się pochwalić nimi to musiałbyś się połączyć z Xbox Live

A na konsoli w wersji Arcade jak jest z grami które są na dwóch DVD.

Bo nie będę posiadał dysku więc nie będę mógł odpalać gry z dysku.

I jak jest w takiej sytuacji.Czy ktoś już był w takiej sytuacji.

Gier na XBOX 360 na dwóch DVD chyba nie jest dużo ale i tak jest to dla mnie ważne.

Jest dokładnie tak samo jak w przypadku gier na 1 DVD

Był. Gra “The Remnant”

Czyli jest możliwość gry na Arcade jak gra jest na 2 DVD.?? Ale to co będę przekładał co jakiś czas płytę z jednej na drugą.

Aha a mam jeszcze pytanie jak jest z tym nowym dodatkiem do GTA4???

dodatek ten ma wyjść 17 lutego i żeby go pobrać będziesz musiał posiadać określoną ilość points’ow by móc go ściągnąć, ale jak słyszałem to też ten dodatek będzie można kupić w sklepie.

A i jak byś go ściągał za pomocą konsoli to nie wiem czy czasem nie trzeba mieć złotego pakietu XL, ale mogę się mylić

Aha ok niestety nie będę mogł mieć dodatku bo potrzebny jest dysk tak mi powiedzieli przynajmniej na gtasite.pl ale nie jest to pewne skąd mam wiedzieć że koleś mówi prawdę.

ALE PROSZĘ POWIEDZCIE jak to jest na konsoli w wersji Arcade z grami na DWÓCH DVD.

Czy da się grać i jak to będzie wtedy wyglądać że będę musiał żąglować co chwilę płytami czy będę mógł przynajmniej spokojnie grać przez chwile a nie co minute wrzucać płytę.

PLZ ODPOWIEDZCIE MI NA TO PYTANIE! !!

Odważę się napisać, choć nie spotkałem osobiście gry na X-a na 2xDVD.

Gry są pisane w ten sposób, żeby przechodzić je liniowo pod kątem przekładania płyt. Chyba minęły już czasy, kiedy dogrywało się detal z jednej płyty i wkładało drugą, żeby kolejny detal wczytać. Myślę, że płyty są na tyle pojemne (choć zdaje sobie sprawę, że na płytach w X-ach są chyba puste dane), że wyeliminowano mieszanie płytami co 5 min.