Xbox 360 premium czy ps 3?

które wg was jest lepsze? xbox 360 premium czy ps 3 ?

PS3!

Zależy jakie upodobanie też…

PS3!!

xbox360 vs. playstation3 na forum.programosy.pl

P.S. to chyba nie ten dział

Ja wole PS3.

Jest super :smiley:

Bierz Xbox’a.

Po pierwsza taniej

Po drugie znakomity pad, nie to co ps.

PS3 nie ma żadnych zalet. Jest droższe i może tylko darmowa gra sieciowa. Co tam, że jest z nią wiele błędów. Ci co polecają chwalą bo mają. Ja nie mam żadnej konsoli i polecam to co zaobserwowałem.

Polecam obejrzeć :smiley:

Polecam www.xboxm.pl

jezu nie wiem co kupic bo kazdy co innego mowi :smiley:

Nie słuchaj nikogo, bo większość to same fanboye…

Idź do sklepu, powiedz że się zastanawiasz i chciałbyś sobie spróbować tą i tą konsolę i czy jest taka możliwość.

Powinni Ci włączyć bez problemu, mi w Media Marku włączyli bo zawsze jest jakieś stanowisko wyłączone.

Pograłem i wybrałem to co mi się bardziej podoba czyli PS3.

Poza tym wziąłem również PS3 ze względu na Gran Turismo, bo jestem wielkim fanem. A Xbox nigdy nie będzie go miał dlatego był u mnie z góry na przegranej pozycji.

PS.

Uwielbiam jak ludzie się kłócą że Forza jest lepsza od Gran Turismo ^^ Możliwe…ale chyba od pierwszej części :slight_smile:

GT5 zmiażdży dosłownie wszystkie ścigałki jakie się do tej pory ukazały :smiley: Jak jesteś fanem ścigałek to radzę PS3, bo potem będziesz pluł sobie w brodę. A jak nie jesteś…to weź Xboxa…tańszy i póki co ma więcej tytułów.

Wymień + daj dowod

Jeżeli masz kase to kupuj PS3 bez wachania :slight_smile:

System, soft, gry (bioshock?)

To Wy jesteście zasr fanboyami zapatrzonymi w PS3. Nie mam żadnej konsoli i nie zanosi się, że kupię jakąś. Ale popatrzyłem ludzkim okiem na wszystkie tematy i klótnie, no i sory ale nic za PS3 nie przemawia. Co BR ? W ogóle jak narazie nieprzydatna. Wymienicie jakieś plusy PS3 nad Xpudełkiem.

Zdecydowanie PS3 - Lepszy sprzet i o wiele lepsze gry na niego :slight_smile:

ps3 ma kilka bardzo dobrych (tekken, mgs, heavenly sword i sporo więcej) gier których xkloc nie ujrzy a xkolc co gears of wars, halo ? ps3 ma więcej mocy wspiera full hd , 7 padów naraz , i pad taki sam jak od ps2 i wcale nie jest zły

Zgadza sie :slight_smile: Od czasu powstania PSX sony rzadzi bez 2 zdan :slight_smile:

kolejny minus dla xkloca są rożne wersje jedne lepsze drugie gorsze premium i core na przykład i wychodzi taki dialog ‘‘bo ja mam lepszego xkloca od ciebie’’ a to zatraca ducha konsol bo konsole z założenia maja być takie same w ps3 różnica to jedynie dysk a to jest indywidualny wybór

destroy sam nie mam żadnej konsoli :slight_smile:

po 1. pad to kwestia gustu

po 2. gry też ( co do bioshocka patrz punkt niżej )

po 3. Blu-ray teraz mało ważne , niedługo będzie tak ważny jak teraz DVD :slight_smile: ( A co do bioshocka to jakbyś wiedział MA wyjść na PS3 z dodatkowymi poziomami :slight_smile: , gdyby nie Blu-Ray nie byłoby dodatkowych poziomów )

po 4. Jako, iż raz Sony wydało zły soft to już nie można dawać tego jako minusa konsoli , zdarza sie :]

Narazie tyle :smiley:

Takie komentarze są tak bez sensowne, że nie wiem po co to piszesz.

Gry to indywidualna sprawa dla każdego.

Pad tutaj raczej każdy mówi, że jednak Xbox rządzi pod tym względem więc ten temat zamknijmy.

Co do wersji teraz już tylko różnią się dyskiem no i wyposażeniem (czyt. wer. elite). Brak dysku w Arcade nie stanowi podobno żadnej przeszkody. Wielki minus Xbox’a wadliwość, znane RRoD.

Co do playstation jest to droższa konsola, ma więcej bajerów tak jak mówicie podłączanie myszy, klawiatury itd (no ale z drugiej strony przecież to nie piec). Gra w sieci jest darmowa, lecz podobno słabo rozbudowana. jest mniejsza awaryjność. Konsola ma strasznie mocny sprzęt, (podzespoły) które totalnie nie są wykorzystywane. Plus kolejny to np. W-Fi

Dla mnie Xbox góruje przede wszystkim cenami, które i tak jeszcze będą obcinane. Różnice w $ możemy przeznaczyć na nowe tytuły gier.

Tutaj podzielimy się naszą mierną wiedzą (bynajmniej moją) , więc nie naskakujmy już na siebie, tylko podzielmy się swoimi opiniami na dany temat.

a co poprawki do softu nie wyjdą ? a blu-ray jest przyszłościowy 50gb to nie 10gb

Moja wypowiedz nie jest bezsensowna tylko stwierdzajaca fakty :expressionless:

PS3 jest lepsze pod kazdym wzgledem do najwazniejszych nalezy Procesor i karta Graficzna …

Poczytaj zanim sie wypowiesz , miałem PS3 a na Xboxie miałem mozliwosc gry u kolegi …

Wystarczy wpisac w Google PS3 vs Xbox 360 i jest wszystko jasne :slight_smile:

the | gamer ,

Stary jesteś takim fan boyem, że aż tak powiem żal czytać Twoich wypowiedzi.

No i co z tego, że ma cpu i gpu lepsze jak tego nie wykorzystuje ?

Mów plus ps3 ? Ja wymieniłem, a Ty widzę, że masz i polecasz ale dlaczego to uzasadnić nie potrafisz.

Jakie fakty ? O czym ty bredzisz, chłopie. Co mam wpisać sobie w google ? Nie jeden taki temat czytałem, widocznie Ty nie bo nawet nie umiesz wyciągnąć wniosków.

Pod każdym względem, tak szczególnie padów ^^

Ludzie po co się kłócicie i robicie z tego tematu kolejny jakich wiele…

Idziesz do sklepu grasz w obie konsole i wybierasz tą która Ci lepiej pasuje.

Jak masz ulubione tytuły, które wyjdą tylko na daną konsolę to wybierasz tą i już…

Tak jak ja wybrałem PS3 ze względu na Gran Turismo, tak ktoś wybiera XBoxa ze względu na Halo i proste.

A do internetu to jest PC a nie konsola…co najwyżej pograć przez sieć, ale z tego co wiem to w Xboxie jest to chyba płatna usługa.

I o czym tu więcej dywagować…