Xbox 360 premium czy ps 3?

I po co sie napinasz ? :expressionless: Po pierwsze to miałem-czytaj ze zrozumieniem :expressionless: yyy co z tego ze ma lepszy Procek i Grafe ? :? :? Zgadza sie w tej chwili nie wykorzystuje na FULL ich a Grafa jest lepsza niz w Xboxie a ma jeszcze sporo mocy w zanadrzu :slight_smile: Wiec grafa bedzie jeszcze lepsza w nastepnych grach …

Pozatym nie chce Mi sie z Toba gadac , idz pograj w Mario na Xboxie.

the | gamer ,

Dobra też kończę z Tobą dyskusje, bo z takich znafffców to nawet nie próbowałbym pić.

destroy , ja osobiście nie mam zamiaru się kłócić bo to do niczego nie prowadzi i nie twierdze tez ze xkloc jest beznadziejny ale moim zdaniem jeśli masz kasę to lepiej weź ps3 bo tak jak napisał the | gamer , masz sporo mocy w zapasie to tak jak z piecem jak masz kasę to bierzesz kompa z zapasem mocy a nie takiego ze gry na styk działają bo ps3 jest o rok młodsza od xa wiec poczekajmy aż producenci gier wyciągną z niej więcej wydajności na ps2 na początku gry też nie zachwycały a z czasem taki Black , Burnout , GOW miały bardzo dobro grafikę

Heh ja stoję też przed wyborem Xbox 360 premium czy PS3. Ogólnie stać mnie na obydwie konsole jednak chyba wybiorę Xklocka. Dla mnie plusami tej konsoli jest na pewno:

  • pad

  • możliwość przerobienia (w wesji HDMI tylko z napędami Benq, a najnowszych Lite-on już nie :confused: )

  • cena

Tylko nie wiem czy w wersjach HDMI może pojawić się RRoD, chyba nie, bo posiadają nowe chłodzenie Falcon, które niby pobierają 40% mniej mocy, a więc wydzielają mniej ciepła, ale tego nie jestem pewien. Może Wy wiecie.

Kwestię gier odłożę na bok, gdyż lubię zarówno postrzelać sobie jak i pograć w jakieś ścigałki.

Tylko ode mnie. Pozdro. I czekam na wyjaśnienie RRoDa w wersjach Xboksa z HDMI

:szukaj:

viewtopic.php?f=6t=257128st=0sk=tsd=astart=15

ja dodam od siebje że przeglądając już od dluzszego czasu fora o tematyce xbox-owej nie natknąłem się na ani jeden przypadek RROD w ARCADE ,sam posiadam Arcade już parę miesięcy i dostaje ostro w D***E i śmiga jak zloto

PS3 ma lepszy system [jeśli można to tak nazwać, może lepiej “soft”], dość wygodny pad, lecz według mnie mniej gier, wartych polecenia. Ale jak mówili poprzednicy, PS3 ma więcej mocy, będzie dłużej istniało na rynku. Ja bym brał PS3…

:expressionless: :^o haahahhahhaha dobre miałeś “TO COŚ” wogóle w rękach ??

nie wiem ocb bo pad jest taki jak od ps2 zamiast ‘‘bumeranga’’

johny b ,

Ja już nie będę mówił co lepsze ;p

wypowiedziałem się na ten temat.

Co do RRoD są na pewno mniejsza szanse, lecz takie rzeczy się dzieją nawet w nowych konsolach. Dlatego dużo ryzykujesz mając zamiar sflashowania napędu. Tracisz gwarancję i niestety jak trafi Cie RroD to nie będzie miło.

Jeżeli masz na obie konsole to i masz na gry. A chyba nie potrzeba Ci od razu 10 tytułów ?

ps3 i lepsza grafa od xboxa? hahaha słuchaj więcej ludzi z SONY

juz dzisiaj widac na wielu grach różnice na korzyść microsoftu :slight_smile:

i to że ps3 starczy na dlugo to klamstwoo. Sony za późno wypuścili sony gdyby był o jakiś rok starszy lepiej sprzedawałby się od xboxa :slight_smile:

"po 3. Blu-ray teraz mało ważne , niedługo będzie tak ważny jak teraz DVD :slight_smile: ( A co do bioshocka to jakbyś wiedział MA wyjść na PS3 z dodatkowymi poziomami :slight_smile: , gdyby nie Blu-Ray nie byłoby dodatkowych poziomów ) "

Blu-ray i HD-Dvd umarło zanim sie narodziło. Albo zaraz po narodzinach.

“Tutaj podzielimy się naszą mierną wiedzą (bynajmniej moją) , więc nie naskakujmy już na siebie, tylko podzielmy się swoimi opiniami na dany temat.”

"Stary jesteś takim fan boyem, że aż tak powiem żal czytać Twoich wypowiedzi. "

Mmm, paradoks?

BTW: Jezu, lol, PS3 nie wykorzystuje Cpu i gpu !O1!Oneroen1!. Dobra, załóżmy że jest rok w którym wyszło mario. Lece w przyszlosc kupuje ta sama konsole z super iper GPU i CPU i co ? MAm nie uzywac bo nie uzzywa calosci ? Rusz mozgiem, ze gry beda coraz bardziej wymagajace, i gdy xbox zatrzyma sie nana pewnym poziome bo ma syf cpu i gpu to sony bedzie moglo isc z postepem grafy i cpu ? Bo to co teraz jest nie uzywane bedzie uzywane za jakis czas,lol !

Nie żaden paradoks, tylko jak ktoś nie ma argumentów, a się wypowiada to normalnie nie mogę tego ścierpieć.

Ty bynajmniej jakoś uzasadniasz.

Za jakiś czas za ile ? Umiesz mi to powiedzieć ? Może jak wyjdzie kolejna konsola od M$ ?

Ze wszystkim trzeba widzę czekać z Sony, to z grą online, to z poprawkami do bioshock’a .

destroy ty się zachowujesz jak fanboj xa a ms robi tak samo jak z systemem produkcja taśmowa jeden za drugim a poczekaj na gow 3 na ps3 i zobaczysz kiedy ta moc zostanie użyta jak skończył pierwszy x ?? z tygodnia na tydzień zakończono wsparcie dla konsoli i tak samo będzie z x360

ja mam psp i ps3

Idź do sklepu i sprawdź co ci się bardziej podoba. Ja tam wole PS3 bo ładna grafa. Kup sę do niego GTA IV i będzie git. Nie kupuj Granturisno 5 bo według mnie to nie jest warte uwagi(Grałem i testowałem ).

Nie żaden fanboy bo nawet nie mam zamiaru kupić narazie żadnej konsoli), tylko oceniam co lepsze. Czytałem wiele postów na temat xboxa i ps3 i wyciągnąłem z tego wnioski. Wy widzę, że uznajecie że co droższe, nowsze i większe to lepsze.

nie cena nie gra roli ale jeśli sprzęt jest większą moc ma większy potencjał a ms wypuszcza poprawki z dnia na dzień czy trzeba na nie czekać ? i niby co sony ma wypuścić poprawkę do bs ? to nie oni tą grę wypuścili i nie oni popełnili błędy

jakbyś chciał wiedzieć ten super lepszy sprzęt sprawia wiele problemów właśnie z programowaniem gier.

lol? na razie nie wyszła jeszcze żadna gra z lepsza grafika na PS3, wręcz odwrotnie czasem gry wychodzą z lepszą grafiką na xboxa 360

Hej jestem tu nowa.

Słyszałam, że xbox 360 Premium ma poprawione chłodzenie(wg użytkowników, palił się i przegrzewał) czy to prawda?

Jaka wersja xboxa 360 Premium jest najlepsza?

Prosiłabym o pilną odpowiedź…

Z góry dziękuję :wink:

Premium ma poprawione chłodzenie, to fakt. A wybór jest prosty- Xbox jest tańszy, ma więcej softu niż wymieniony konukernt, gorzej się sprawdza jako kombajn multimedialny i jest starszy, PS3 zapewnie mniej softu, ale za to lepsze podzespoły, osobiście uważam, że zakup powinien być kierowany faktem, że gry na x360 bardziej przypominają te blaszakowe, PS3 jest kojarzone z konsolowym hardcorem. Kwesia tego, co Ci najbardziej pasuje, nie przejmuj się wypowiedziami typu “XYZ to szajs, nie ma lepszej od”.

Aha, również przypominam, iż Blizzard potwierdził, że współpracuje z Microsoftem na temat nowej konsoli, dlatego teraz bym kupił PS3 albo poczekał na nowgo Iksa, tyle że nikt nie wie kiedy będzie jego premiera.

Dodane 03.06.2009 (Śr) 19:47

I kilka porad

  1. Nie ważne ile konsola obsługuje padów, większość gier i tak obsługuje tylko 2.

  2. Full HD można zaobserwować na dwóch maszynach, brak Blu-raya zaliczam do wady.

  3. Xbox jeśli o przerobienie chodzi nie stwarza problemu, nowe zabepzieczenia i tak są szybko łamane.

  4. Pady są różne, obydwa dobre, kwestia gustu i przyzwyczajenia.

  5. Zanim Premium się przegrzeje to będziesz chciał kupić innaą konsole, bo 1,5 roku powinna spokojnie wytrzymać.

  6. Przerobienie wiąże się z utratą gwarancji.

  7. Mam konsole Microsoftu, jestem zadowolony i nikt mi nie wmówi, że dokonałem złego wyboru.