Xbox 360 premium czy ps 3?

to podaj mi jaka gra na xpudło ma lepszą grafę niż GT5

273040359.jpg

W necie chodzi kilka nazw dokładanych po nazwie xboxa 360 premium 60 GB.

Czy jest tego kilka rodzai?

Jeśli tak to który jest najlepszy i po czym to można poznać? :slight_smile:

Nazwy wiążą się z tego co wiem, o technologii w jakim została wyprodukowana i po prostu lepszych podzespołach, tutaj doradzam wybierać tą najnowszą wersję, może się też to wiązać z jakością chłodzenia. I nie kupuj X360 z dyskiem 80GB lub 100 GB o ile dobrze pamiętam, są one wadliwe i raczej spotkasz je tylko na aukcjach i giełdach.

Dodane 04.06.2009 (Cz) 19:29

A co do grafiki, narazie różnicy nie ma, ale ze względu na lepsze podzespoły PS3 prędzej czy później wyprzedzi konkurencje.

Przepraszam pomyliłem się, to Ellite ma najlepsze chłodzenie, wielu ludzi kupując tańsze decyduje się na dodatkowe, co sprawia, że dosyć głośna konsloka staje się jeszcze gorsza :evil: . Posiadając dysk twardy można na EWlicie cicho pograć, gdy grę zainstalujemy na twardym dysku.

Powiem, że znajomy ma premium i dokupując chłodzenie i pad bezprzewodowy mniej więcej schodzi na ten sam poziom cenowy co ja mając Elita :slight_smile: I jescze 4 gry dostałem :). nie wiem jak teraz, ale tuż przed szalejącą złotówką wydałem 1250, na początku kosztował coś około 1050

A jak się nazywa najlepsza wersja xbox 360 Premium 60GB ?

I czy warto w to inwestować? :wink:

to nie jest wada, a to że PS3 posiada tego blutka to nie jest żadną zaletą.

Premium to premium, nie ma to innej nazwy. po prostu nazwa kodowa :stuck_out_tongue:

http://madgamer.pl/2008/12/13/jak-rozpo … 60-jasper/

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/XBO … 15085.html

PS: od siebie, bardzo polecam X360. bardzo dobry system XBL, łatwy w obsłudze i przejrzysty. nie żałuje zakupu. do tego telewizor z Full-HD. wrażenia z gier fenomenalne. jeszcze brakuje profesjonalnego zestawu dźwiękowego. system X360 jest bardzo przejrzysty i łatwy w uzytku, nawet dla początkującego. działa szybko, tak jak chcę. wszelkie dodatki typu COMMUNITY. GOLD miesięczny nie jest drogi (10-17zł na allegro [taniej przy znajomościach]). przerabianie gier (utrata gwarancji) nie stanowi problemu a w PS3 tak. X jest tańszy, ma więcej i o wiele lepsze gry

Ponoć Modern Warfare 2 będzie wyciskał wszystko co można od 360 :frowning: . Microsoft twierdzi, że drugi Xbox będzie na rynku przez 10 lat, ale nie wydaje mi się.

To się nazywa profesjonalna odpowiedź ;x

Jeśli kierujesz się tylko grafika, to ja Ci życzę powodzenia :stuck_out_tongue:

Ja nie mam żadnej z tych konsol, przynajmniej na razie, ale jeśli miałbym kupować byłby to Xbox.

Dlatego, że jest tańszy, że ma fajniejsze gry i ten pad jakoś mi się bardziej podoba :wink:

Słyszałem wiele tekstów typu “xbox sie przegrzewa” itp, ale jakoś mój kuzyn ma xboxa już prawie 2 lata i nie ma z nim żadnych problemów. baa, nawet go zachwala.

Czasem mi się śmiać chce z tych wszystkich fanboyów ps’a, co tak zachwalają swoją “super” konsole a Xboxa besztają.

Widziałem Xboxa w akcji, grafike w grach i byłem pod wrażeniem, w dodatku na telewizorze HD to coś pięknego :wink:

I wątpie, szczerze wątpie, że ps3 ma lepsza grafike, naprawde :stuck_out_tongue: Może mieć te swoje szmery, bajery itd ale co z tego ?

Xbox ich nie ma, a gry wyglądają rewelacyjnie.

Także, jak tylko będę miał kase, to na pewno kupię Xboxa :wink:

I polecam go każdemu.

Od “kołyski” byłem fanem PSX,PS2 i teraz czas na PS3. Zdecydowanie jestem za Sony i PlayStation gdyż nigdy nie widziałem takiego przyciągania w jakim kolwiek Xboxie. Zawsze miałem w szkole spięcia z kolega który grał na Xboxie;D mówił że Xbox o wiele lepszy itp i zawsze go wysmiewałem. Cięzko mi powiedzieć czemu ale to na PS poznałem gry typu Resident Evil, Silent Hill, Metal Gear Solid czy Tomb Raider. Na pewno każdy zna te tytuły. Jeżeli decydujesz między nimi to weź pod uwage potrzeby i gry jakie występuja na tych platformach.

Ja zdecydowanie za PlayStation 3:)

PS3.

xPudło od Billa Gate’sa jest awaryjne, ma mniejszą moc, bardzo się grzeje i buczy jak stara suszarka.

Awaryjne? Najnowsze wersje już nie mają tego problemu. Mniejszą moc? Tak, ale tylko pozornie

(Komentarz na gry-online)

Bardzo się grzeje? Ten problem też jest rozwiązany, ja na swoim Elicie grałem raz może 4 godziny, dotknąłem konsole z tyłu i temperatura nie zapowiadała RoDa. A buczy tylko wtedy, jak odtwarzasz coś z płyty, można to nagrać na HDD i jej praca w ogóle nie przeszkadza. Ctr wprowadzasz ludzi w błąd, wszystko już w tym temacie zostało powiedziane. Róbcie co chcecie, ale jeżeli będzie nowa generacja konsol to pewnie powstanie PS4 i nowy Xbox naraz.

Tak więc wybór ogranicza się tylko do proponowanych gier.