XP vs. Vista Home co wybrać?

Hay.Przy takiej konfiguracji co wybieracie:

Intel Pentium 4 2.40 GHz 1 GB ram nVidia Geforce 440 SE

A i jeszcze jaki antywirus??

Ja brałbym Xp. Co do antywirusa: viewtopic.php?f=6&t=241132

kaspersky mam trial ale on muli inne propozycje i czy Windows Firewalll wystarczy

Sugeruję zakup WIndows Vista Business. Upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Jako posidacz tej wersji Visty będziesz miał prawo do downgradeu, do Windows XP Pro, a gdy poprawisz nieco konfigurację komputera i chciałbyś przejść na Viste, to już ją masz.

a na allegro jakby kupic home basic nieotwieraną nie rejestrowaną to będzie legalne??

W dniu 03.05.2008 , o godzinie 17:50 został dopisany post przez matekadamczak

bądż vista Businnes a i skąd pobiorę działającą wersję ViStart

Instaluj Windows XP PRO SP3 i już ;).

będzie, ale często na allegro są sprzedawane piraty!

trzeba uważać co sie kupuję

co do wyboru to także do tego sprzętu poleciłbym xp

Wiem o tym.

Sugeruję XP, choć propozycja Srebrnego Wilka jest dość ciekawa. Z drugiej strony osobiście nawet na potężnej maszynie wolałbym XP.

Podoba mi sie propozycja Srebrnego Wilka

a czy SP3 sprawdza oryginalność sysa

nie

xp + avira :slight_smile:

Zdecydowanie polecam XP. Na Viste komputer jest trochę za słaby i może mulić. A poza tym według mnie XP jest dużo lepszy od Visty. Sam zakupiłem Viste z komputerem i po pół roku dokupiłem XP :smiley:

Pod taki sprzęt to tylko XP. Tak czy inaczej mnie jedynym czym kusi Vista to obsługa DX10, ale nadal to troche mało żeby wydawać kase na efekt aero :wink: :x

Bierz Windows XP Pro albo Home SP2 bo Vista to badziew i tyle a antywirus to Avast Home Edition jest na www.dobreprogramy.pl Pozdrawiam

na twój sprzęt pójdzie Vista ale i tak jest do kitu to jest jeszcze nie opracowany system może później będzie lepszy ale w to wątpie

zdecydowanie polecam ci XP-ka a jak do niego nie masz zastrzeżenia no to już jakiś Linux

Vista na Karcoe Gefprce 440 MX?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: prawie z krzesła spadłem :smiley: Aero na bank ci nie pojdzie, Vista na P4 będzie muliła.A bez aero Vista staje sie XP’ekiem dlatego niewarto wrzucać w kałurze pieniadze.

heh a no tak patrzyłem tylko na inne a nie na grafe sorki

z 440 MX to chyba ci nie pójdzie bo ona ma 64 MB a proca to czy ja wiem nie jest zła na mojej 1.8 poszła ale za to się długo włączało

Ja wybrał bym również xp ale na zrobił bym dwa systemy na pc drugiego linuxa Bp jezeli mało grasz na kompie a dużo buszujesz po internecie świetny jest do tego linux i niema na niego wirusów . Jako anty wirus na xp dał bym avasta ! :smiley: