Xxxxxx

xxxxx

Widać to niestety , popracuj nad ortografią bo błędy rażą , pozdro :slight_smile:

W liceum na j. Polskim przepadniesz :mrgreen:

No cóż, to zależy od tego jak daleko sięgają Twoje ambicje. Jak chcesz iść do technikum to już lepiej wybrać zawód Tele-Informatyk, nie ma większej różnicy w materiale ale jesteś lepiej ustawiony. Liceum? Hmmm, jak chcesz się czuć jak w amerykańskich filmach jak American Pie lub Euro Trip idź do liceum :stuck_out_tongue: Nie no tak na poważnie to liceum jest lepsze jeśli zamierzasz iść na studia. A na studiach to już luz, jak przetrwasz pierwszą sesje :stuck_out_tongue: A później po pierwszym roku na wakacje do woja, na szybki 3 miesięczny kurs i dostaniesz tytuł oficerski na czas wojny :stuck_out_tongue:

Pamiętaj, że nie my mamy decydować za Ciebie… Każdy jest kowalem swojego losu. :slight_smile:

Pozdrawiam, Xaros

Miałem to samo też sie nie uczyłem xD tylko że komp pomagał wszystkie wikipedie itd:P wybrałem technikum zawód informatyk tu mam zamiar sie przyłożyć do nauki bo nie jest tak łatwo jak w gim :stuck_out_tongue: dlatego jak dla mnie polecałbym Ci bardziej Technikum lecz to już twój wybór.

:wink:

Jeżeli chcesz na studia to lepiej liceum ale nie sądzę żebyś sobie poradził :mrgreen:

Kolega chciał chyba tu podkreślić że nie uczenie sie osiągnął tak wysoką średnią :wink:

ja też się nie uczyłem(jazda na ściągach) :stuck_out_tongue: średnia 4.4

Ja polecam Technikum, po Liceum tez można dobrze sobie radzić, ale jak myślisz o studiach na jakimś technicznym kierunku(elektronika, informatyka, telekomunikacja) to polecam jednak technikum, trochę musiałem szybko po liceum załapać te wszystkie diody, tranzystory itd. :), myślę, że po technikum elektrycznym, technikum łączności miałbym mniejsze problemy :slight_smile:

dobrze ale w czasie technikum jest ten caly egzamin na zawod czy go niema … kumpel mi mowil ze jest egzamin jakis i ze na 60 osob zdalo 11 i to 11 osob ma zawod a reszta nie … i wtedy trace 1 rok chodzenia do szkoly… < jezeli wogole rozumiecie o co chodzi

egzamin jest po 4 klasie

Zależy Technikum jak i Liceum kończy się maturą ale fakt że liceum lepiej przygotowuje do matury ale za to technikum daje ci możliwość zdobycia zawodu ale o 1 rok się dłużej chodzi.

po technikum juz mozesz sie gdzieś zatrudnic w zawodzie, i wyzej juz nie startowac, a po LO to studia raczej wskazane ;> a skoro sie nie uczysz, to moze być kiepsko :stuck_out_tongue:

Jak masz dalej zamiar się nie uczyć, to najrozsądniejszym wyborem bedzie zasadnicza szkoła zawodowa, bo ani w technikum a tym bardziej w LO długo tak nie pociągniesz. Chyba że masz zamiar zmienić to, ale to już wszystko zależy od Ciebie.

u mnie 4.6 ;D

radziłbym technikum elektroniczne. Mozna po tym na dobrych ludzi wyjsc.

bo tak jest, sam miałem ten egzamin i łatwy nie był, szczególnie część praktyczna.

skończyłem technikum 4letnie, do matury mnie przygotowało, do egzaminu technicznego również, a uwierz, dużo się nie uczyłem :wink:

Z mojej strony również polecam technikum:D

xxxxP

Po pierwsze jak się nie uczysz to daj sobie spokój z liceum…

Po drugie z taką średnią żadne liceum cię nie przyjmie.

żebyś się nie zdziwił, teraz (nie mówię tu o renomowanych) biorą wszystkich jak leci.

Macie jakieś wysublimowane zdania liceach.

Jak chcesz przedłużyć sobie gimnazjum i uczyć sie tego co ci sie w przyszłości nie przyda to jednoznacznie krzyczymy LICEUM

Wybór należy do ciebie, albo będziesz dobrym specjalistą po technikum albo …… no właśnie kim… po liceum, oczywiście po technikum na studia.

Tech-inf +studia informatyczne = całkiem dobry specjalista

Liceum + studia jakieś = całkiem dobry gamoń :wink:

Po technikum masz egzamin zawodowy i maturę po liceum masz maturę. I kto ma Wiejec papierów? I kto ma więcej informacji o zawodzie? Nie mówię o tym ze jesteś super z polskiego, bądź dobry z systemów i sieci komputerowych - bo to ci sie przyda.

Wyrażam swoje opinie.