Z jakiego windowsa korzystasz - ankieta

Z jakiego wina jak w ogóle korzystasz?

pawelek99992 , Vista i XP, ale na XPku nie byłem od ponad 2 miesięcy :stuck_out_tongue:

Najgorszego systemu czyli visty. Czesciej ubuntu,

Windows XP.

Od 2002-2004 r Windows 2000. 2004-2008 Windows XP i chyba tak już zostanie aż wyjdzie Service Pack 2 do Visty :smiley:

Kamil2993 , prędzej wyjdzie Windows 7 niżeli SP2 do Visty :stuck_out_tongue:

Windows XP Professional (z MSDN AA)

Windows XP Professional SP3 i Windows Vista Ultimate. Podzrawiam.

  1. wydaje mi się, że temat do Na Luzie

  2. jak już robić ankietę, to powinien być chociażby wybór:

xp he

xp pro

xp media center

  1. ja xp he i 95 na komputerze złomie

Windows XP - na laptopie . Vista home premium sp1 - na stacjonarnym konfiguracja w podpisie

Ja używam na swoim kompie XP Home, drugi komp (mama) też XP Home [mam dwa oryginały, to się nazywa głupota licencji OEM :?] no a trzeci komp-złom z logiem “Designed for Windows 95”, który ma już hm… :-k 10 lat, obecnie Windows 98, ale na półeczce leży oryginalna (!) płytka Windows 95 (wtedy nikt jeszcze nie wiedział co to nagrywarka :slight_smile: ) ale teraz słuchajcie: na tej płytce wielkimi literami pisze “Z obsługą standardu USB” to były czasy haha, jak była 16-bitowa grafika to radocha na maxa, a nie teraz Aero czy efekty 3D :smiley:

XP Home SP3. Viste miałem, ale nie pobyła u mnie długo :slight_smile:

Łukasz [bot], instalując na takim sprzęcie jak masz w podpisie to się nie dziwie ,że długo nie zabawiła…

Vista jest dla nowych kompów a nie dla staroci :wink: :smiley:

Windows Vista Home Premium.

A gdzie jest 98 SE, Win 2k3, XP Media Center Edition 2005? ^^

windows xp home edition + SP2 oryginał

Na notebooku mam Vistę Home Basic - korzystam prawie codziennie,

a na stacjonarnym XP Home Edition - korzystam coraz rzadziej… :slight_smile:

XP Home Edition SP3 :lol:

Vista Business

vista hp…kiedyś na 2 pc xpek był…teraz kubuntu…używam raz na rok, aby sprawdzic, czy jeszcze działa xd

A gdzie jest opcja: Nie korzystam z Windowsa?^^