Z jakiego windowsa korzystasz - ankieta

Windows XP Home Edition z zintegrowanym SP2 i jak na razie nie zamierzam próbować innego Windowsa.

A gdzieś w szafce leży stary zasłużony Windows 95, który swoje lata świetności ma już dawno za sobą.

Brakuje jeszcze jednej pozycji:

Windows Mobile

JA korzystam z XP PRO SP2 Bo na tym sprzęcie lepszego się nie da:MSI 865e,INTEL pentium 4 2,40 ghz,2x512mb RAM,nVidia GeForce 4 440 SE. No więc…

:slight_smile: Windows XP Professional i Windows Vista Ultimate,jak zauważyłem że z Xp prawie przestałem korzystać ,A VISTA mnie nie zawodzi to z przykrością muszę napisać po ostatnim formacie została tylko Vista Ultimate :slight_smile:

XP oczywiście. W tej chwili najlepszy z Windowsów, nie ma chyba sensu instalować innych - w ogóle chyba trzymanie dzisiaj jakiegokolwiek innego systemu mija się z celem.

Caroo, nie ma, ponieważ jest to ankieta z zapytaniem “Z jakiego windowsa korzystasz”. Jeżeli nie używasz, ankieta i temat nie są dla Ciebie. Na tym forum nie ma obowiązku udzielania się w każdym możliwym temacie.

Vista + Ubuntu.

2x xp i 98

W dniu 05.07.2008 , o godzinie 11:43 został dopisany post przez maxxx

nie dawno miałem 95

Ja koszystam z Windowsa Xp, czemu bo jest najlepszy.

Windows Vista = dno, lepszy już Ubunt lub Linux.

Lol, Ubuntu to dystrybucja a Linux to jądro ^^

3xXP

Windows Vista Home Premium z SP 1. Tylko i wyłącznie. :smiley:

Poza XP używam jeszcze Ubuntu i Linuxa Mint.

Genuie Microsoft Windows Vista 32bit Eng only :slight_smile:

Windows Vista Home Premium, wcześniej XP i obok Visty Fedora 9.

Coś mi się zdaje, że ta ankieta jest sztucznie podbijana :slight_smile:

…oczywiście na korzyść XP.

Dalej XP PRO SP2.Posiadam jeszcze Mandrive na LIVE CD.Dobry system w przyszłości zainstaluje

vista oczywiście… XP mnie dobijał szybkością więc go zmieniłem… i nie żałuje bo vista jest na prawdę szybsza…

@klopas

Dokładnie, ja juz to powoli zauważam …

Ja używam Windows Vista Basic i Windows XP… Ale chwalę XP, a Vista to dziadostwo w ogóle nie wiem po co to wymyślili, takie … że nie wiem co napisać :evil:

Ciągle mam jakieś problemy z nią… Z XP nie miałem takich problemów, nawet ikony na pulpicie są jakieś głupie. 8)

XP Professional 2002 ;D Tutaj chyba mogliśmy się spodziewać takich wyników ;D Ale zaskoczył mnie wynik z Viśtą =D> Myślałem, że tego już nikt nie używa :slight_smile: Ogromne problemy są na Viscie =P~