Z jakiego windowsa korzystasz - ankieta

ja mam ją 2 lata i zero problemów… przynajmniej jest szybka no i już się stęskniłem za BSOD :frowning: chyba wrócę do XP żeby pooglądać BSOD-y :wink:

No jak sie nie umie szukać rozwiązania na witrynie Microsoftu lub sie uzywa sterownikow niekompatybilnych to cóż… Ja zainstalowałem XP rownocześnie z Vistą na nowym dysku i po tym czasie Vista jest szybsza niż na początku a XP wolniejszy… Ile osób, tyle opini. Większośc zdań na temat Visty jest podzielonych - najczęściej krytykują Ci co nie mieli a reszta to rzeczywiście mogła mieć problemy bo nie ma rzeczy idealnych.

ostatnio do XPeka doinstalowałem Vistę :slight_smile:

Ja mam oryginalnego Windowsa Xp Professional + SP3

Vista rządzi :slight_smile: i to na Pentium IV 2,8HT, 1GB RAM i GF 5200FX (chodzi Aero :slight_smile: )

A oprócz niego coś jeszcze? :slight_smile:

haha xD

już to widze jak na takim sprzęcie Vista chodzi git XD

czekać 5-10 min na włączenie kompa, później 5 min na uruchomienie programów na starcie itd. ;D

A widzisz… Aż sam jestem zaskoczony.

System startuje w 1min 10sek. Z czego 50s od momentu pojawienia się loga Windows

Chodzi na nim wszystko, Office, Internet, programy do tworzenia www, do tworzenia grafiki, VC# itp.

Uwierzcie mi, masochistą nie jestem. Gdyby chodził tak jak piszecie, to dawno bym go wywalił. Ale chodzi ładnie i stabilnie już od 2 miesięcy

Ale powtarzam, sam jestem tym zaskoczony :wink:

oO to jakaś nowość XD

A jaka to werrsja Visty? Masz jakies uslugi wylaczone? Ile zre procka i RAMu w spoczynku po wlaczeniu kompa? :>

Ja lece na takim sprzecie i Windows 98 i smiga bardzo dobrze i mam zamiar kupic zajefajnego notebooka

PROCESOR AMD Duron 800 MHZ

256 RAM

GE FORCE 2

Vista Ultimate

W tej chwili np. zaraz po załączeniu i przy załączonej przeglądarce Google Chrome mam 5% użycie procka i 48% ramu

W tle oczywiście Antywirus, oprogramowanie dukarki, Ashampo Uninstaler, PDF Creator i załączony pasek boczy

Procek czasem skacze do 100%, a przy uruchamianiu Ram nawet do 80%, ale za chwilę się to stabilizuje i jest tak jak teraz. Nie czuję żadnego spowolnienia w porównaniu z XP. I to też mnie dziwi :wink:

Łooo i po co wydawałeś kase na Ultimate…?!

Bo ma więcej funkcji? ;/

XP i tylko XP

bartek46op , ale większość tych funkcji nie wykorzysta w pełni na takim kompie…

Ja powiem tak… jestem świadomym, pełnoletnim i zaawansowanym użytkownikiem komputera. Visty nie mam z wyboru. To komputer do pracy i od pracodawcy dostałem Vistę. Ale chodzi, działa, i wszystko co chcę albo muszę zrobić na kompie, to robię. I nic się nie tnie. Stąd wniosek, że Vista rusza bez problemu na P4 HT 1GB Ram. Sam kiedyś miałem wersję beta na 512MB Ramu. I to przypominało jazdę Maluchem z Zakopanego do Gdyni - dojedziesz, ale masz serdecznie dosyć. Teraz tę podróż ocenił bym na jazdę może nie Mercedesem, ale np. Fiatem Palio z klimatyzacją. Tak to już można podróżować…

Według mnie Vista to totalna porażka, mało które programy na niej chodzą i ogólnie mi się nie podoba.

Korzystam z XP i jestem zadowolony.

RickyKaka , to widocznie widziałeś Vistę tylko z daleka. Jest to system, który potrafi wkurzyć człowieka ale nie przesadzajmy.

Windows XP Home SP3.

Mojego nie ma w ankiecie.

XP x64.