Z jakiej przeglądarki korzystają użytkownicy dobreprogramy:)

Z jakiej przeglądarki korzystają użytkownicy dobreprogramy:)

Złączono Posta : 23.09.2006 (Sob) 15:32

To zaczynamy: IE :slight_smile: Kiedyś korzystałem z Opery potem z Firefoksa a teraz wróciłem do Redmond :slight_smile: Dodam jeszcze, iż dlatego jak na razie wróciłem do Redmond bo gro (dużo)stron pod to działa a nie łyka FF i Operka. Ale sa chyba tez takie co i na odwrót, tyle że takich jest mniej :slight_smile:

Firefox 8)

oczywiście firefox, tylko firefox, firefox na zawsze :smiley:

było !!

:szukaj:

tylko OPERA

mam wrazenie ze to juz bylo… i to wiele razy… i za kazdym razem lądowało w koszu… a tak w ogole to jakos zle powymyslales opcje w ankiecie… jesli ktos ma zainstalowane wszystkie 3 przegladarki nie znaczy ze z wszystkich 3 tak samo czesto korzysta i w ogole jakas dziwna ta ankieta

było, do kosza z tym 8)

Może dla Ciebie dziwna, dla mnie nie i takie właśnie opcje chciałem wymyslic :slight_smile:

Firefox :wink:

To że było to jeszczze nic bo ja np. zmieniam co pewien czas i jak już wspomniałem now korzystam z IE ale kiedyś było to bardzo rzadkie, bo priorytetem u mnie był FF :slight_smile: Dlatego chcę aktualne dane :slight_smile:

_ Mozilla Firefox, Opera, Sea Monkey _

Ja na codzien korzystam z Opery, ponieważ jest keciutka i bardzooooo funkcjonalna, z FF jak gram w gry online ponieważ, a IE nie używam, tylko czasami do Win Update, ale i tak nie czystego IE, tylko z nakładką Maxthon.

popieram

zawsze mozna dopisać do poprzednigo tematu jak się coś zmieni

Ja na co dzień używam Opery.

Gorrąco polecam

Używam Firefoxa

Opera na co dzień.

IE do windowsupdate.

FF nie używam bo jak dla mnie w porównaniu z operą to delikatnie mówiąc syf :lol:

Firefox.

A IE używam tylko żeby przeskanować antywirusem online.

Opera że tak powiem nie przypadła mi do gustu :wink:

powiedzmy ze Cie rozumiem… pytanie było

ale takich tematów było hoho i jeszcze troche, wiec mogłbys je sobie przczytac i sam wywnioskowac czego moga uzywac. Myslisz ze tutaj siedza same “dzieci neo” i zmieniaja przegladarki co 5 min, albo ze uzywaja tego co uzywaja inni? Powiedz mi czy od czasu poprzednich tematów o TAKIEJ SAMEJ TEMATYCE coś rewolucyjnego sie stało w przegladarkach? chyba nie… wiec co Ci da kolejny taki sam temat? no chyba ze uraduje Cie fakt że tysiace osób napisze w nim to samo co w poprzednich tematach…

Opery używam od trzech lat

u mnie np sie nic nie zmieniło, myśle, że u wiekszości userów również