Z jakiej przeglądarki korzystają użytkownicy dobreprogramy:)

a to jak szybko wczytują strony nie zależy czasem od ustawień w przeglądarce i szybkości łącza? :o

>topic:

miałem na początku IE…pada proces “explorer.exe” i wszystko się zamyka…na pasku tyle tych gównianych okienek… :x

firefox…używałem działał nawet fajnie…ale mi nie pasował…styl w jakim otweierały się obrazki i w ogóle…

opera…teraz jej używam moim zdaniem najlepsza. niezawodna i w ogóle :slight_smile:

ps. temat nie ma sensu bo kady będzie swoje wychwalać.

Tak jak 42 osoby (narazie) Firefoxa :mrgreen:

No ja mam łącze 1MB więc to zalezy od przeglądarki, a na standardowych wygrywa FF :smiley:

już FIREFOX zwyciężył w głosowaniu ma już 51%,po co dalej zaśmiecać :stuck_out_tongue:

alfa78

To nie jest konkurs na najlepszą przeglądarkę. :?

Z tematu dowiesz się, np. kto jakiej przeglądarki używa.

A ja używam Opery:

Wg mnie jest najładniejsza, ma najwygodniejszy menedżer pobierania plików, po za tym już po zainstalowaniu ma wszystko co trzeba, a nawet więcej - z niektórych w ogóle nie korzystam (np. Widżety, czy Torrent). Mimo tych wszystkich funkcji instalka Opery wcale nie zajmuje wcale sporo miejsca.

Różnie czasami IE czasami Firefox

Wiem :slight_smile:

widać kto większości używa jaką przegladarkę,już napewno nikt nie przegłosuję firefoxa :ok:

Na forum dp jest tysiące użytkowników - FF może szybko zając ostatnie miejsce.

Poza tym raz chyba wystarczy jak ktoś napisze że było: jest to info na autora tematu żeby sobie poszukał.

A nie co drugi post że było i było: wszystko się przez to zamazuje :frowning:

nie zawsze większość ma rację :mrgreen:

zamknijcie ten temat

  1. niema tu wszytkich przegladarek

  2. propozycje odpowiedzi sa źle sformułowane

  3. powstaje kolejny temat z cyklu “ja wiem że opera/fx jest lepsza/y od fx/opery bo sie znam a Wy nie”

  4. było, i niestety wróci więcej… choć postów tu przybyło wciaz jestescie tacy sami… ale to już było… tataraara :lol:

Właśnie!

A co do szybkości ładowania - sam byłem ciekawy, więc zrobiłem test ;] Pierwszy test z dysku, mam stronke która zajmuje 10,4 Mb (parę dużych zdjęć), Plik -> Otwórz, wskazywałem ścieżkę i… enter jednocześnie z guziczkiem na stoperze. A stroną testową z neta była http://www.opensolaris.org. Żeby nie było - w cache żadnej z przeglądarek nie było żadnej ze stron testowych! Komp - Athlon 2000+ i 512 ramu, net 256/128 kbps.

Najpierw wyniki z Windows Xp

IE 6.0 - net: 8.9 sek, dysk: 4.1 sek, płynne przewijanie

Firefox 1.5.0.7 - net: 7.7 sek, dysk: 5.5 sek, średnio płynne przewijanie (doczytywało/zacinało)

Firefox 2.0 beta2 - net: 8,9 sek, dysk: 6.3 sek, średnio płynne przewijanie (doczytywało/zacinało)

Opera 9.0.2 - net: 8.9 sek, dysk: 2 sek, średnio płynne przewijanie (doczytywało/zacinało)

A teraz z Ubuntu Dapper Drake

FF 1.5.0.7 - net: 6.4 sek, dysk: 7.4, płynne przewijanie

Opera 9.0.2 - net: 8,1 sek, dysk 2,5 sek, średnio płynne przewijanie (doczytywało/zacinało)

DOKŁADNIE !!

ZAMYKAĆ, bo zaczyna się FLAME robić…

Niemerytoryczne wypowiedzi będą kasowane.

IE- do Windows Update

IE-Do stron www

FF i więcej nic nie trzeba :lol: :stuck_out_tongue:

Opera i Mozilla Firefox, do póki nie było Firefoxa 2.0 korzystałem z Opery, ale teraz spodobała mi się Mozilla a Opera sobie tylko tyle że jest na dysku.

FireFox jak zresztą przedstawia to mój podis :mrgreen: :mrgreen:

ja uzywam opery

a wszystkim milosnikom firefoxa polecam:

http://mywebpages.comcast.net/SupportCD … Myths.html

Oczywiście, ze FF, glupie pytanie :stuck_out_tongue: