Zagadka :)

A wiecie jak sie witają papieże??

Ale chyba nie ma dwóch papieży? :stuck_out_tongue:

Hehe, rzeczywiście łatwe. Ale czy nie możemy założyć, że dziewczyna się przestraszyła tego bombardowania, i uciekła do domu? Skoro już musimy “logicznie” to zapewne by się przestraszyła. Tam nie było wspomniane, że są rodziną ani, że się znają. Uciekłaby. O bombardowaniu musiała widzieć, bo po co by uciekała…no tak…

Złączono Posta : 19.02.2007 (Pon) 21:50

pixel_man - o to chodziło dean999 :smiley: Wygrałeś.

Klektus nie filozuj :mrgreen:

Może ma ktoś jeszcze jakieś fajne zagadki? Mógłby to być dział w stylu “Gra w screeny z gier”, ale byłby bardziej pożyteczny :smiley:

Uciekasz autem przed tornadem jadąc widzisz przystanek autobusowy na tej drodze podjeżdżasz i sie zatrzymujesz stoją na nim trzy osoby starsza kobieta,obcy facet i laska z twoich snów i wszyscy proszą cie o pomoc ale w aucie masz miejsce tylko dla jednej osoby co robisz???

Ja bym się nie zastanawiał :smiley:

Ale ona może być w przebraniu - to może być jakiś gejowski zboczeniec. Starsza kobieta - przeprowadź, przenieś do niczego się nie przyda. W razie jakiegoś nagłego wypadku obcy facet może pomóc bardziej niż 2 pozostałe osoby :))

Ja znam fajną, pewnie dużo osób ją zna, ale proszę o wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje (tak jak się dzieje włąśnie :stuck_out_tongue: ).

3 Biznesmenów zamówiło pizze. Dostawca przywiózł pizze, i wziął 30zł. Po dojechaniu do pizzeri szef powiedział że wziął za dużo, i musi zwrócić 5zł. Dostawca wziął sobie z tego 2zł napiwku, a pozostałem 3zł podzielił pomiędzy biznesmenów.

A więc każdy dał na początku po 10zł (koszt pizzy 30zł/3=10zł), dostawca oddał im po 1zł, a więc wydali po 9zł. 3*9=27zł. 27zł +2zł (napiwek)= 29zł a gdzie 1zł?

zagadka jest tak sformułowana, że jest w niej umyślny błąd w obliczeniach.

easy :slight_smile:

przeanalizuj ją jeszcze raz dokładnie.

nie nie nic z takich rzeczy laska realna jak nic innego

ptasior a znasz takie przysłowie nie wchodź<–(cenzura) między wódkę a zakonskę znasz czy nie bo ja widze ze nie

ramirez1 na tą zagadkę jest jakaś prawidłowa odpowiedź czy to takie luźne pytanie?

Bo ja zabrałbym laskę :stuck_out_tongue:

rozwiążcie pierw tamta to pomyślimy o tej co ja kolega wcisnął na chama

Złączono Posta : 19.02.2007 (Pon) 22:40

jest rozwiazanie nie jest to żadne luźne pytanie

jak ja zacząłem pisać post, to twojego jeszcze nie było, włączyłem okienko, i zacząłem pisać, dodałem to był już twój, a twoja zagadka jest bez sensu bo może być wiele odpowiedzi, na moje oko nie wymaga myślenia, tylko głupiego zgadywania

Coś mi śmierdzi tą laską. Wszyscy by ją wybrali, i pewnie dlatego to nie ją trzeba wziąć.

Wg mnie trzeba jechać dalej nie zabierając nikogo i nie tracąc czasu. Jade szybko i udaję że nie widzę tego, że proszą mnie o podwiezienie :stuck_out_tongue:

A z jaką szybkością pędzi to tornado?

ramirez1 , moje 2 typy:

  1. obudzić się :slight_smile:

  2. zostać z laską na przystanku, a niech ta starsza kobieta z obcym facetem odjadą :slight_smile:

ramirez1 a niby skoro goni Cie tornado to po co Ci ludzie czekają na autobus?

Może znają sobie sprawę z tego, że nie uciekną przed tornadem i czekają na pomoc :slight_smile:

tia to zobacz na czas wysłania to moze pogadamy jak by czasy były inne Wysłany: 19.02.2007 (Pon) 22:22 to moj czas a to twój Wysłany: 19.02.2007 (Pon) 22:29 Temat postu: i dziwne ze jakoś tam wcisnął sie jeszcze pixel_man zanim ty wysłałeś posta ja tu sie nie chcem kłucić mam dziś dobry dzień jak i humor wiec zgadujmy a nie dyskutujmy jak jeszcze dwa lub trzy posty nie zgadna to podam odpowiedz do mojej zagadki

Podatek VAT :mrgreen:

Kolesie za pizze zapłacili 30zł, 3zł dostali z powrotem, 2zł sobie koleś przywłaszczył. Jest 5? :stuck_out_tongue:

freedom dobrze zostać z laską na przystanku, a niech ta starsza kobieta z obcym facetem odjadą

ptasior zaśmieciłem tu przez ciebie troche