Zagraniczni piłkarze w polskiej reprezentacji

Co sądzicie na ten temat?Czy w narodowej reprezentacji powinni grać tylko rdzenni Polacy?Czy nadawanie polskiego obywatelstwa obcokrajowcowi tylko po to żeby mógł grać w reprezentacji to dobry pomysł?Nie poruszajcie przypadkiem tu spraw rasizmu bo nie o to chodzi.

Nie wiem jak chcesz poprowadzić dyskusję na ten temat nie łamiąc przy tym punktu 1.1 regulaminu forum.

Temat będzie pod baczną obserwacją dlatego też radzę wszystkim uważać na to co mają zamiar napisać.

Jak w Polsce zarobki mierne to się dziwie że jeszcze ktoś gra w polskich teamach…

Według mnie nie ma znaczenia kto gdzie gra… każdy idzie tam gdzie mu lepiej

Osobiscie jestem przeciwko, skoro ma to byc druzyna narodowa to niech sklada sie z z zawodnikow, ktorzy faktycznie sa danej narodowosci a nie z zawodnikow, ktorzy dostali paszport by moc dla nas grac. Zeby nie bylo watpliwosci, nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, sam mieszkam w niemczech wiec jestem tu obcokrajowcem. Niestety pilka nozna to nie tylko sport ale tez biznes (czasami mam wrazenie, ze wrecz bardziej biznes niz sport).

To jedyny sposób, by zostać mistrzem świata. A jeśli pokocha Naszą ojczyznę, to czemu nie?

zdecydowanie tak

nie !

Dla mnie może grac i nie mam nic przeciwko temu, ale wielu zawodników i nie tylko … dostanie obywatelstwa polskiego traktuje jako przepustkę do Europy :wink:

Według mnie : Nie .

Dać obywatelstwo tylko po to aby trochę piłkę pokopał.

W drużynie narodowej powinni grać tylko polacy i tak samo w innych krajach powinno być

Czyli w innych krajach też tylko Polacy? :mrgreen:

Moje zdanie jest takie jak większości czyli:

Tak.

Nie.

Za to mniej jestem przeciwny graniu zagranicznych zawodników w lidze danego kraju.Bo tu raczej stawia się wyżej kwestię zarobków więc każdy szuka najlepszej oferty dla siebie.

Widzę,że jednak są ludzie na tym forum,którzy mogą prowadzić normalną dyskusję.

Trochę to dziwne, ale tak może być w każdym kraju, wiec nie ma co się sprzeciwiać. A i nie można kogoś nie akceptować i zachowywać się jak rasiści, tak jak było to z Olisadebe.

luk4$h , można na to patrzeć z 2 stron . Nie że niby go nie akceptuje ( Rasizm ) ale chodzi mi o to że jak to polska drużyna to niech grają polacy a jak np. jest Irlandzka to nich grają Irlandczycy .

OTy --> Kosz

Jak dobry to niech gra. Byle by nie przeszkadzał. Ciekawe, co wyjdzie z Obraniakiem i Tyrałą.

ja uważam, że to dobrze że w naszej reprezentacji grają nie tylko Polacy to podnosi poziom piłki i daje nam szanse na jakiejkolwiek piłkarskiej imprezie wszystkie reprezentacje mają zagranicznych piłkarzy więc czemu w Polsce nie?

z olisadebe była o tyle dobrze że się sprawdził. był w miare dobry pod każdym względem. natomiast teraz roger to inna bajka on jest strasznie wolny jak dla mnie. bramke na euro strzelił ze spalonego więc nie ma czym się podniecać. też jestem za tym żeby w reprezentacji danego kraju grali tylko rdzenni mieszkańcy. kluby mnie akurat nie interesują z jakiego kraju kto tam gra. pozdrawiam

a ja lubie rogera nie wiem jak wy ale mi sie podoba gra rogera dla mnie gra lepiej niż inni piłkarze w reprezentacji

Tu nie chodzi o lubienie danej osoby a jej narodowość.Wysługiwanie się piłkarzami innej narodowości bo może dzięki nim coś osiągniemy na arenie międzynarodowej jest dla upokarzające.Bo co nie stać polskich piłkarzy na to żeby dobrym zawodnikiem?Ciekawe chociaż czy Olisadebe albo Roger znają przynajmniej w podstawowym stopniu język polski?

Jak widać na załączonym obrazku widocznie nie, ważniejsza jest kasa, wóda, panienki. Co z tego że w jakiś tam sposób nasz team przebrnie przez eliminacje, ale jak przyjdzie zasadniczy sprawdzian, czyli mistrzostwa szczytem osiągnięć jest wygrana jednego meczu w fazie grupowej ?? Niech grają obcokrajowcy i to jak najlepiej i niech pokażą naszym czym jest prawdziwy sport, gra grupowa i piłka nożna.

Do kopania w gałę nie jest im to potrzebne, wystarczy że się porozumieją z trenerami i pozostałą ekipą.