Zakaz handlu - kwiecień a inne miesiące

Oczywiście ,że potrzeba nowej partii tylko niestety nie mając mediów jest bardzo trudno. Polecam zobaczyć program partii wolność. Mi on bardzo odpowiada mówią wprost co kosztem czego zrobią a nie ,że damy 500+ a nic nie zabierzemy

Urwałeś się z choinki?
Przecież takie prawo uchwalili przedstawiciele większości narodu.
Skoro tobie te przepisy się nie podobają nie wybieraj na drugi raz posłów z PIS-u.

Czy to nie ta partia JKM któremu marzy się okupacja arabska?
http://wolnosc24.pl/2017/09/27/korwin-mikke-uchodzcy-lepsza-okupacja-arabska-niz-unijna-jak-przyjda-muzulmanie-to-nie-bedzie-zadnych-pochodow-milosci-rownosci-i-tak-dalej/

Dzisiaj to Muzułmanie mają zdrowsze państwo niż my no niestety. Pan Korwin usiłuje jedynie powiedzieć ,że przy dzisiejszej dzietności w rodzinach arabskich porównując ją do rodzin europejskich zatracenie naszej cywilizacji jest nieuniknione jeśli nie zmienimy wartości na te przy których to Europa pobijała świat. Chociaż twoja wypowiedź pokazuje największy problem Pana Janusza jest to problem, że z jego wypowiedzi strasznie łatwo wyrwać coś z kontekstu ,a media to bezlitośnie wykorzystują a ludzie nie mający zbyt dużej ilości czasu zajęci swoimi obowiązkami nie mają czasu na czytanie całej wypowiedzi.

Jasne. To niech policzą sobie wzrost cen za żywność w marketach, cen ubezpieczeń (które przez PiS wyleciały w kosmos), podatki na paliwie, które rosną i kilka takich drobnych niuansów. Jak wspomniałem, “jak policzą REALNIE”. Najwyraźniej twoi znajomi liczą krótkowzrocznie i bez wiedzy o tym, jak działa to całe wspaniałe rozdawnictwo pieniędzy. Jeżeli myślą, że te pieniądze są z powietrza a nie od nich samych to gratuluję ogromnej naiwności.

Jesteś lub będziesz wkrótce beneficjentem jakiegokolwiek, aktualnego lub zapowiadanego programu “socjalnego”?

Każdego to wali, skąd są pieniądze, i jak to “działa”, grunt że “lądują” REALNIE w kieszeni…będziesz otrzymywał jakiś ekwiwalent z tego tytułu, to wróć tu ze zdaniem, jakie to “krótkowzroczne”, lub w proteście przeciw “naiwnemu rozdawnictwu” nie złożysz stosownych wniosków na ich otrzymanie…w doopie się poprzewracało…

A ludzie się cieszą…

Ale My tu nie o polityce społeczno/socjalnej, a tymczasem…Żabki zmieniają się w placówki pocztowe – informuje portal wiadomoscihandlowe.pl. Oznacza to, że jej sklepy będą legalnie otwarte w niedziele objęte zakazem handlu.

Dlatego nasz kraj wygląda, jak wygląda. Pokazujesz tylko własne ignoranctwo.

Grunt, że te same pieniądze potem zapłacisz za droższe żarcie czy ubezpieczenie. Więcej masz w kieszeni? A to ciekawe.

Tak ty umiesz czytać. Bierzesz rzeczy, których nie napisałem i z nimi dyskutujesz. :smiley:

Zgadza się, Ja tak…

Okay, szkoda zaśmiecać porządnego tematu…powtórzę po raz ostatni…WEŹMIESZ, WRÓĆ z kolejną opinią, na płaszczyźnie liczenia pieniędzy, tym razem swoich, bo póki co to liczysz cudze !!

Tym optymistycznym akcentem koniec “karmienia”…