Zakazać sprzedaży komputerów z systemem?

chciałbym przeprowadzić ankiete ze wzgledu na liczne komentarze i różne opinie jak to naprawde jest kto jest za kto przeciw

A ja powiem inaczej: Każdy klient powinien mieć możliwość wyboru czy i jaki system operacyjny będzie zainstalowany na komputerze który kupuje.

Nic dodać, nic ująć.

brak zainstalowanego systemu = zniżka ceny całego zestawu o kilkaset zł, mnie uraczono xp mc edition a używam linuxa

POWINNO SIE DECYDOWAć W SKLEPIE CZY MA BYć ZAINSTALOWANY SYSTEM I JAKI

o to mi chodziło tylko inaczej ujełem

i tak powinno być od zawsze…

i na zawsze :stuck_out_tongue:

Dokładnie.

Teraz najczęściej wciska się tą Viste…

podpisuję się rękami i nogami :stuck_out_tongue:

Zgadzam się w całej rozciągłości.

Tak powinno się wybierać w sklepie czy się chce, a jeżeli w zestawie komputerowym jest zainstalowany np windows to powinni go dać gratis bądź za grosze

znasz sie? kup kompa bez sysa a potem go sam zainstaluj

jesli nie to niech oni ci go zainstalują…

proste i logiczne

W Europie powinien zostać wprowadzony zakaz sprzedaży komputerów osobistych z systemem Windows - poradziła Komisji Europejskiej grupa ekspertów z Instytutu Globalizacji. :o :o :o

źrudło:www.interia.pl

Złączono Posta : 25.09.2007 (Wto) 13:50

POWINNO SIE DECYDOWAć W SKLEPIE CZY MA BYć ZAINSTALOWANY SYSTEM I JAKI

Kolega Arch wyjął mi to z ust.

Dla mnie wystarczy wybór: komp z windowsem i bez.

Kto chce inny system to i tak będzie musiał go znać na tyle aby go zainstalować. Osobiście nie jestem fanem linuxa, bardziej odpowiada mi rodzinka BSD (FreeBSD, PCBSD :smiley: ), znam tez ludzi którzy “siedzą” na Solarisie.

P.S.W pracy pracujemy na XP i NIEWYOBRAŻAM sobie gości w wieku 50-60 lat na innym systemie… Dla nich PC+XP+Word+Excel+IExplorer to i tak za duże wyzwanie.

każdy ma prawo do własnego wyboru

a dlaczego akurat Windows?? jak już to w ogóle zakazać sprzedawać kompów z preinstalowanym systemem operacyjnym

Jedyna słuszna opcja.

Każdy wybierze to co najlepiej mu odpowiada.