Zakup dobrej wanny do zabudowy do mieszkania w bloku

Chcę sobie kupić dobrą wannę do łazienki w prawdzie nie dużej ale też nie aż tak małej. Dobrze by było, żeby wanna nie była prostokątną ponieważ te kojarzą mi się z trumną. Dużo czytałem o wannach i na oglądałem się ich trochę i nie wiem co sobie wybrać, żeby być w pełni zadowolonym. Szukam wanny do zabudowy, na której jej bocznej ścianie będą położone płytki. Nie którzy mówią, że wanny excellent są złe i ich nie polecają. Są też wanny akrylowe, ale te z kolei są delikatne i łatwo podobno w nich na odprysk. Stalowa wanna zaś będzie słychać w takiej jak się woda nalewa. Narożne wanny też mi się nie podobają. Zaś wanna z opływowym kształtem może być ciekawa. Dobrzy by było gdyby trzymała ciepło, czyli szybko woda w niej nie stygła no i żeby była taka wanna wytrzymała na lata. Nie pękała i nie odpryskiwała no i żeby też nie rdzewiała. Czy ktoś z Was może mi taką dobrą wannę do nowego mieszkania polecić ? jakiś konkretny model wanny ? bardzo Was proszę o pomoc w tej sprawie.

W tym roku nie napisałeś żadnego posta tematycznie związanego z tym forum, tylko piszesz jakieś bzdety związane z wyposażeniem domu. Może najwyższy czas założyć konto na jakimś forum odpowiednim do tematu twoich zapytań zamiast tu śmiecić?
Żadne wyjaśnienia, że to dział “na luzie” wcale nie usprawiedliwiają braku umiejętności wyboru odpowiedniego forum tematycznego.
O sprawy motoryzacyjne pytasz na forum kulinarnym a o zdrowotne na Elektrodzie?

PS. 82 to rok urodzenia czy iloraz 704 872‬ : 8596? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Jeszcze raz, jeśli to możliwe proszę Was o pomoc w mojej sprawie. Wiem, że to nie jest forum od tego typu spraw. Ale być może bywają tu osoby, które może akurat znają się na tego typu rzeczach i coś sensownego mi polecą.

Wszędzie bywają osoby, które coś wiedzą na temat spoza tematyki danego forum ale na forum dotyczących danego tematu takich specjalistów jest dużo więcej i posiadają oni najczęściej dużo większą wiedzę.

On będzie odświeżał dopóki mu ktoś bana nie wsadzi :rofl::joy: :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Bartosz82

Poczytaj i podejmij męską decyzję - zostań bohaterem domu!
https://tinyurl.com/yxnmd28d .

1 polubienie

To takie trudne poszukać w internecie?

https://www.google.com/search?q=murator+wanny&oq=murator+wanny&aqs=chrome..69i57j0.8750j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Zgadzam się z przedmówcami. Dział może i na luzie, ale temat kompletnie ma się nijak do forum o oprogramowaniu i komputerach.