Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

MWSnap279

Cham do porządkowania pulpitu:

A ja o tym nie mam powiadomień, moderacja sprząta wątki w nocy?

Sam zgłaszałeś 3 godziny temu:

image

W sumie może ktoś wydał program cham i działa podobnie do Fances, ale w Google nie do znalezienia.


Tymczasem Bartosz podjął męską decyzję i został bohaterem domu na fixitpc:

4 polubienia

Zachowanie użytkownika Rychu_z_Pragi jest nie odpowiednie w stosunku do mojej osoby. Nie życzę sobie takich zachowań ! Proszę o usunięcie powyższego posta.

No ale ile może być polskich forów? W końcu trafi na to tematyczne drogą prób i błędów :smiley:

A może on chce wrzucić komputer do tej wanny? :thinking: To już by trochę podchodziło pod działy IT :smiley:

Jeszcze ciepła…

1 polubienie

I dobrze, przynajmniej tam mu ktoś normalnie odpowie zamiast zachowywania się, jak grupka 12-latków bez rozumu i godności człowieka. Dorośnijcie w końcu. To nie jest Elektroda, a jak jej chcecie to droga wolna, Elektroda ma otwartą rejestrację.

Żebym się nie zdziwił, jak ktoś mi odpowie, że spuszczanie się nad kimś i kompletny offtop to jest dojrzałe zachowanie…

Niektórzy na tym forum strzępią język jak zobaczą “kąsolę”, to dla kontrastu proszę przykład, jak ludzie wypowiadają się w innych częściach internetu :joy:

1 polubienie

Drogie śniadanko, bo niby uderzy w nas asteroida:

1 polubienie

moto.pl, potem dyskusja na ich forum i ankieta… :woozy_face:

2 polubienia

Zombie: :woman_zombie:

Możesz mi wytłumaczyć to co wkleiłeś?

Flash na YouTube w 2019…

obraz

:thinking:


lachen27

1 polubienie

Kącik heretyka:

1 polubienie

I tak właśnie zaczynali płaskoziemcy i antyszczepionkowcy. Znalazł się ekspert z koziej trąby, prawi farmazony, nie ma dosłownie NIC na poparcie swojej tezy, ale ma gadane, wyobraźnię, czasem walnie mądrym słowem, ale najważniejsze to wyrzygać jakąś teorię, która jest totalnym przeciwieństwem tego co jest znane od dziesiątek czy setek lat, popartego masa dowodów, badań czy eksperymentów. Ważne też naleźć odpowiednio ciemny lud, który to kupi.