Zakup trzech tanich telefonów

Witam,

W najbliższym czasie czeka mnie zakup trzech budżetowych telefonów. Pierwsze dwa mogą być takie same - mają być dla rodziców, a więc liczy się prostota, niezawodność, długi czas pracy na baterii. Cena tak do 100-150zł, ewentualnie jak będzie naprawdę warto, to mogę dołożyć do 200zł.

Trzeci telefon jest dla nastoletniej dziewczyny. Też mam na wydanie max. 200zł. z tym, że chciałbym, aby miał on dotykowy wyświetlacz. Wiem, że cudów nie dostanę w takiej cenie, ale może znajdzie się coś w miarę solidnego i nie zacinającego się.

Pomóżcie w wyborze. Każda propozycja będzie mile widziana.

jeśli chodzi o telefon dla rodziców mogę polecić nowe samsung e1200 - bateria długo trzyma, ma dość duży wyświetlacz, jest prosty w obsłudze. Minusem może być głośniczek - w zależności od ustawienia potrafi charczeć i wpływać na jakość rozmowy.

@ punkt 2 - http://forum.dobreprogramy.pl/jaki-dotykowy-telefon-wybrac-cenie-stu-zlotych-t483872.html

Witam,

Dla rodziców polecam zajrzeć w gamę telefonów samsunga w gałęzi solid (to telefon na lata, szczególnie b2100). Są też tanie samsungi za niewiele ponad 100 zł, tylko bateria nie trzyma tak długo jak w solidach. Tutaj piszę o telefonach w stanie nowym i już przeze mnie w rodzinie sprawdzonych.

A dla nastoletniej dziewczyny, może nie nowe ale używane sony ericsson xperia x8 (nie myl z x10 mini pro - to rozsuwana wersja, droższa. Ta x8 ma androida od 1.6 do 2.1.1). Ewentualnie coś z LG ale wysuwane qwerty z nie w pełni dotykowym wyświetlaczem. A w sumie na rynku wtórnym jest tego pełno i pewnie propozycji będziesz miał mnóstwo :slight_smile:

Pozdrawiam

może nokia 112 cena 189zł no i bateria bardzo dobra

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Zamówiłem dla rodziców Samsunga Solid, a dotykowy wybrałem LG GS290 (chodziło o to, żeby był nowy).

Pozdrawiam.