Załóżmy radio internetowe na dobreprogramy.pl

Witam

Mam propozycje założenia radia internetowego na dobreprogramy.pl mogłoby sie nazywać dobreradio… W radiu było by kilka kanałów muzycznych. Myślę ze można by było tam np. podawać informacje o oprogramowaniu, wortalu itp.

Co o tym myślicie?

a tantiemy kto będzie płacił?

prawde mówiąc to ja chce założyć swoje radio i juz wysłałem wniosek

o licencje, ale…

… ale pomyślałem, że dobreprogramy mogły by mieć swoje i był by to następny krok ku rozpowszechnieniu wortalu. O wybór muzyki mogę dbać

za tantiem płacić chociaż część, bo najbardziej zależy mi na dużej ilości słuchaczy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=radio

Tam to jakieś kłutnie. Ja tu mówie poważnie.

no dobry pomysl.pozdro

NIE!!!To jest jedyny vortal,który własnie dlatego że nie ma radia i innych głupich dodatków jest lubiany przez nas korzystających.Programów gdzie można słuchać radia jest od cholery.Jak ktoś chce to przy serfowaniu po vortalu niech sobie włączy radio.Jestem zdania że “dobreprogramy” to nie choinka,na której można przypiąć,powiesić wszystko co sie da.

Tam też niektórzy podeszli poważnie.

Napisz bezpośrednio do Redakcji Vortalu z konkretną propozycją.

Spróbować zawsze możesz - ale czarno to widzę

dobra, ale co mam napisać

poradzicie, żeby dobrze wyglądało

Twoja inicjatywa - Twoja sprawa.

drogi asterisk , moja sprawia wiem to, chciałbym żeby mi sie udało. Podaj jakąś propozycje argument

Proszę

A mi się podoba,odpalam radio i wiem już co się dzieje na vortalu bez wpisywania 50 razy w przeglądarce co 5 min.

Jestem za.

PS:zrób sondę.

Z racji pełnionej funkcji - nie mogę tego zrobić.

Ktoś tu jest strasznie sztywny.

pomysł popieram jednak

???


po co wpisywać? dodaj sobie dp do zakładek albo w operze ustaw na szybkim wybieraniu.


Na 6 głosów, 5 jest na NIE :slight_smile:

Popieram w 100%.

Bo jako osoba prywatna - mam zdanie negatywne na ten temat.

Jako Moderator - powiadomiłem, co może zrobić

I to tyle

Mam do założyciela tematu małe pytanie wiesz ile by to kosztowało.Mówisz kilka Kanałów vortal ma wręcz niesamowitą “czytywalność” Każdy kto przegląda Vortal ma włączone radio przynajmniej większość. I teraz może należy sie zastanowić czy to nie będzie blokowało strony jako takiej. A przy okazji gratulacje dla pomysłodawcy dobreprogramy Ja dostałem już kilka propozycji żeby pomóc w rozwoju forum które docelowo miałyby się stać następnymi dobrymiprogramami

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 19:41

Co do owej czytywalności sprawdź w którymś z artykułów jest podana cyfra przeglądających vortal BRAWO

Nie jestem przekonany czy aż tak wiele osób słucha radia, w szczególności internetowego.

Ja również jestem na nie z uwagi na to że, cenie ten Vortal właśnie za brak takowych “ciekawych” rozwiązań.

Ale wykluczyć tego nie możesz