Załóżmy radio internetowe na dobreprogramy.pl

Naucz się poprawnie cytować :!:

Zdanie pogrubione należy do Ciebie nie do mnie :!:

To nie moje zdanie tylko Twoje, a cytujesz tak jakbym to ja je napisał , a ja tylko cytowałem Twoją wypowiedz :?

I kolejnym razem czytaj dokładnie moje posty, napisałem że :

Więc wcale tego nie wykluczam.

Odnoszę wrażenie że masz duży problem z czytaniem ze zrozumieniem :?

moze admini coś powiedzą?

Mi to obojętne czy takie radio będzie.

Większośc takich pomysłów jak widze jest proponowana przez świeżych użytkowników. Ja powiem tyle zagłosowałem na nie, po prostu może zróbmy hmm DobryShow ? będziemy tam sprzedawać jak w telemango koszulki dobrych programow ahh to będzie zysk. :mrgreen:

Oczywiście jestem na NIE. Każdy serwis ma swoje przeznaczenie. Jeden jest społecznościowym, drugi informacyjnym, a DP są informacyjno-informatycznym. Więc znajdzie mi ktoś tutaj miejsce na jakiekolwiek radio ? Ja takowego nie widzę.

Bardzo zły pomysł

Admini by musieli jeszcze dodatkowo opiekować się radiem, a mają teraz naprawdę dużo obowiązków np. polowanie, no i ich prywatne życie.

Wtedy jak pisałem moje stwierdzenie ucieło mi neta razem z fragmentem postu Oto ta ucięta cześć “Skoro sam piszesz że nie jesteś przekonany to w takim wypadku moje obawy nie są do końca nie uzasadnione” Do WiZz nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem. Ale z drugiej strony rozumiem powód z nieporozumienia

Zgadzam się całkowicie

może współpraca?

A co - masz jakieś propozycje od Redakcji ?

Ale to już było…

i oczywiście nie przeszło i nie powinno wracać więcej.

Już była taka propozycja.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=radio

HarryPotter po 1 patrz na swój nick widać że… a avatar jeszcze sobie prawa do takiej wiochy przypisałeś

co z tego że było ważne, że jest i zobaczysz uda się mi!


astelix91

A ja proponuję, żebyś zaniechał na przyszłość podobnych wycieczek pod adresem Userów - brak argumentów do merytorycznej dyskusji ?

Agaton

W sumie to jedno co w tym radiu mogło być niezłe to wiadości ze swiata informatyczngo czyli przeczytane niusy np raz dziennie , dwa dziennie a reszta muzyka :wink:

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 19:47

i nie musi być to w cale prowadzone przeciesz portal :wink:

cały czas do tego darzę, jakoś nikt mnie nie może zrozumieć, maja tam być informacje. GŁOSUJCIE NA TAK DLA DOBRA

IMHO prowadzenie radia dla samego czytania newsów i puszczania muzyki pod ‘szyldem’ dobreprogramy mija się z celem.

Jeśli ktoś chce, może skorzystać z jakiegoś syntezatora mowy.

Dla dobra czego ?

koniec tematu, nie chcecie to nie,

ja dojdę do swojego!!

papa

O obraził się :lol: .

nie obraziłem sie tylko Was nie rozumiem

co sie pytasz założysz radio i z kilku serwisów wiadomości podasz podając np. jak donosi portal … i przeczytasz i bedzie super wiadomości z nowinkami :stuck_out_tongue:

no o tym myśle

A co tu jest do rozumienia ?

Przecież to oczywiste że zdania co do tej kwestii są podzielone, tak samo by było przy każdym innym zaproponowanym pomyśle :roll:

Nie każdemu musi się Twój pomysł podobać.

Każdemu ma inny gust, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje, więc uszanuj wszystkie wyrażone na net temat opinie, nie tylko te pochlebne ;]

btw // my sobie tutaj tak możemy gdybać bez końca :stuck_out_tongue:

A decyzja i tak należy do osób odpowiedzialnych za tego typu rzeczy :wink:

ja nie powiedziałem ze kogoś nie szanuje więc nie próbuj wmawiać mi takich rzeczy.