Załóżmy radio internetowe na dobreprogramy.pl

A kto powiedział że ty kogoś nie szanujesz :?:

Koledze chodziło i chyba wyraził się jasno, abyś uszanował także zdanie osób które nie popierają twojego pomysłu.

Proponuję zakończyć dyskusje albo wydzielić ot-y bo to do niczego nie prowadzi.

Pozdrawiam, Daniel.

astelix91 czytaj między wierszami.

Myślę, że już wszystko w tym temacie zostało powiedziane i nie ma sensu toczyć sporu po raz wtóry więc proponuję zamknąć temat.

Tu nie ma nic do czytania miedzy wierszami.

astelix91

Sugerowałem Ci dwukrotnie kontakt z Redakcją.

Podobne rady otrzymałeś i od innych.

Zrób to wreszcie.

ale zrób to z jakimiś sensownymi argumentami, przygotuj ramówkę chociażby

Jak dla mnie to bez sensu. Jeśli nawet ekipa DobrychProgramów znalazła by sponsora, który by dał pieniądze na opłacenie ZAIKSU to z pewnością nie znaleźli by więcej czasu na prowadzenie tego radia. Jeślli jednak by znaleźli odbyło by się to kosztem obniżenia poziomu tego wortalu - ktoś kto zajął by się radiem mial by mniej czasu na wyszukiwanie i wprowadzanie newsów. Co za tym idzie spadł by poziom tego vortalu jako vortalu o komputerach. A przecież nie o to chodzi.

W sieci jest mnóstwo stacji radiowych nadających muzykę barzdo różną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak DP weźmie się za radio to zaraz zaczną się kłótnie w stylu: “-Więcej rocka. - A ja wolę POP. - A ja techno. Więcej techno”. Lepiej więc niech zostanie jak jest.

jak dla mnie genialny pomysł

A według mnie nie ma sensu.

Jeśli ktoś chce być na bieżąco z wiadomościami, niech sobie ustawi RSS. Jeśli chce muzykę - niech włączy Zetkę albo RMF-kę (albo cokolwiek innego).

Zresztą kto to będzie prowadził??

To jest bez sensu, chcesz dowalać i tak już przepracowanej redakcji pracy??

Ile ludzi tyle opinii, ale ja bym nie chciał radia na DP, to jest zbędny dodatek