Zapraszamy na HotZlot 2018!

Jasne, to nie jest żaden problem.

185 zł, cena jak za taki standard obiektu jest fajna. Jest przy rejestracji, dodamy do FAQ.

1 polubienie

Rozumiem, że nie będzie problemem jeśli oficjalnie nie zostanę na rozszerzonym, ale będę w niedzielę do późnego popołudnia/wieczora? :slight_smile:

Dzięki za zaproszenie za daleko …Bliżej Wrocławia to tak. pozdrawiam

A tak oczekiwałeś tego zlotu. Ciekawe czy w ogóle sprawdzałeś czy koś jedzie z Wrocławia… jak ja :wink:

3 polubienia

oczekiwałem HZ Kliczków

Redakcja zawsze się stara zmieniać nasze oczekiwania, więc przestań marudzić i szukaj transportu, choćby w tym temacie - HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

A skad jesteś?

No dobra, urlop ogarnięty. Jednak jadę.

2 polubienia

Nie pyknie. W sobotę praca mi się trafiła, m. in. ze względu na zmniejszone zasoby ludzi. Tym razem nie siadło totalnie. Nie uwzględniłem HotZlotu w swoim planie urlopowym - trochę za późno info było. Wolny weekend to dla mnie nie problem, ale nie tym razem.

I zapomniano o osobach biorących udział w konkursie na wygląd forum :slight_smile:

Oczekiwał, to za “słabe” słowo…pajacował i “spuszczał” się w tematach HZ-towych od kilku lat, a teraz…

2 polubienia

Miłej i owocnej zabawy oraz przygody życzę wszystkim, którzy pojadą.

5 polubień

Dziękujemy, i wzajemnie…

Zrozumiałbym Cie jakbyś to napisał 50 lat temu.

Dostaje zaproszenie po wielu latach prób bycia zauważonym i rezygnuje. Ja myślałem, że będzie pierwszy by pojechać. Koniec świata.

2 polubienia

Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!
@Leszek2204

4 polubienia

Właśnie to chciałem napisać :stuck_out_tongue:

@Leszek2204, daj nam chociaż swoje zdjęcie. Oprawimy w ramkę i powiesimy na HZ w centralnym miejscu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wystarczyłoby zrobić coś więcej niż motyw w sumie.

że nie jadę, to się zaśmieję, gej party :smiley: