HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Ja raczej autkiem, KRAKÓW-WAWA-HOTZLOT. Chyba, że ktoś z dalsza przez KRK jedzie to istnieje opcja dogadania się jako pasażera… raczej bez rozszerzonego…

TRASA

Ktoś z kierunku Białegostoku się wybiera?

Ja chętnie zabiorę się z kimś jako pasażer, tylko jeszcze nie wiem, czy zostanę na rozszerzonym. Mieszkam w Rzeszowie, najdalej mogę do Krakowa podjechać.

@DjLeo Jak już ogarnę czy zostaję na dodatkowy dzień czy nie, to odezwę się jak co roku. O ile nie masz nic przeciwko :slight_smile:

Ktoś z okolic słupska się nie wybiera ? :slight_smile:

No jasne, ja prawdę mówiąc to sam jeszcze nie wiem, zastanawiam się czy zostawać czy nie. Na HZ raczej rozszerzony głównie… także zobaczymy.

1 polubienie

Czy ktoś będzie mieć wolne miejsce w aucie, ze Zlotu (poniedziałek) do 3city (konkretnie Gdynia)?

Będzie autokar z Wawy organizowany przez DP?

@DjLeo gdybyś zostawał jednak na rozszerzony wychodzę z propozycją wspólnej podróży :wink:

Nie. FAQ, pkt 12.

wiesz jak FAQ :slight_smile: często gęsto jest nieaktualizowany CTRL+C ze starego HZ

1 polubienie

Jak już się dowiesz to daj znać, dostosuję się i też zostanę lub nie - raz w roku można sobie pozwolić ^^

@AntyHaker Przyjmijmy, że wyjdzie dynamicznie :slight_smile: Wstępnie jednak nie zostaję i póki co trzymajmy się tej wersji :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki, ze względu na fakt, że raczej nie zostanę, pojadę jednak swoim autem, ale dzięki za propozycję…

Ja raczej się wybieram na HZ (dzięki za zaproszenie). Wyjazd z Wrocławia, powrót w niedzielę po południu. Z Wrocławia już wstępnie mam dwóch pasażerów, można jeszcze się wbić jak ktoś chce jechać. jeden nie będzie wracać z HZ, więc trochę miejsca będzie.

Pytam na razie teoretycznie… czy ktoś by mnie odebrał z Lotniska w Warszawie? I podrzucił też na nie w Niedziele?

Daj znać, czy ostatecznie i definitywnie będziesz wracał w niedzielę, wtedy chętnie zabiorę się z Tobą w drogę powrotną do Krakowa…tylko abyś zdążył się “zastanowić” przed 31 lipca…

Ktoś zamierza jechać na HZ z kujawsko - pomorskiego ??

@DjLeo Sorry za zamieszanie, ale moje “zgłoszenie” o wspólnym powrocie już nieaktualne.
Sytuacja dynamiczna i napięta jak “baranie jaja”, zmieniła diametralnie moją powrotową rzeczywistość, w sensie osobowo innego transportu…

Nawet nie zdążyłem przeczytać zanim odwołałeś swój udział. Także bez znaczenia dla mnie.

Leoś jak się zdecyduję na wyjazd to trzymaj miejsce dla mnie. (Nie zostanę na rozszerzonym - w poniedziałek musze być w pracy).

Dziękuję za zaproszenie :slight_smile: