Zapraszamy na HotZlot 2018!

Ludzie w realu są zupełnie inni niż ich osobowości na forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

…a nasza ekipa wybrała się po HZ w Szklarskiej w góry a później dzięki uprzejmości recepcji jeszcze wymoczyliśmy się w basenie, prysznic i w drogę :slight_smile:

1 polubienie

3 polubienia

Bardziej niż o wędliny czy jajecznice chodziło mi o to, że może będzie ktoś z kim bardzo chętnie chciałbym się spotkać. Nie, że z redakcją czy innymi użytkownikami nie chcę się spotkać, ale po prostu pewne info o HZ wyszło trochę późno i nie wiem czy uda mi się ogarnąć temat, poza tym agenda jest nie do przewidzenia, jedynie integracja zachęca :stuck_out_tongue:.

Obojętnie jaka będzie agenda uwierz że warto jechać :wink:

2 polubienia

Oj tam. Ze mną warto :slight_smile:
O już jedziesz? To co powiesz jeszcze na kolegę @januszek który wprowadzi Cię w niesamowite tajniki myślników i dwukropek w zdaniach, @RoninPn który niedawno wrócił z wakacji nad morzem i pewnie z radością podzieli się zdjęciami, @bachus opowie o spalaniu nowego auta, @Pangrys opowie Ci ile złożył nowych laptopów dla dzieci bez uronienia kropelki piwa bezalkoholowego na dywan. @AnTar pokaże że jest a @djfoxer potwierdzi jego istnienie, przy partyjce w Jungle Speed’a. Koledzy @pamix , @freshmeat też polecają by się zjawić …

a!

… no i “może” poznamy @Leszek2204 lub zobaczymy jego zdjęcie oprawione w złotą ramkę przy bankiecie.

Przekonałem ?

1 polubienie

Blogom, forum lub … skorzystać z otwartej rejestracji która pewnie wystartuje na początku sierpnia.

1 polubienie

Pytaj @Leszek2204 :wink:

1 polubienie

Dobrze mówi, polać mu!

Masz rację Lordzie Namiestniku, trzeba przekonywać “niedowiarków”

Zasadniczo problemy są dwa…

  1. brak zaproszenia :wink:
  2. nawet gdybym je miał to niestety urlop mam już rozpisany do końca roku… i nie wiem czy dałbym radę przekonać przełożonych, żeby coś pozmieniać tym bardziej, że pracuję dopiero od miesiąca…

Moja aktywność na forum jest zbyt niska na zaproszenie, ale bawcie się dobrze, oby było, przynajmniej, tak dobrze jak zawsze :wink:

Oho, jestem bardzo zaskoczony otrzymaniem zaproszenia. :slight_smile: Z góry bardzo dziękuję. Termin jest dla mnie idealny, bo urlop zaczynam od 15 sierpnia, no i mam niecałe 3h drogi z Olsztyna także w autko wsiadam i jestem (chętnie kogoś zabiorę jak są inne dusze z Olsztyna). Tylko…właściwie nikogo nie znam. :wink:

Ale to że nikogo nie znasz to najmniejszy problem. Po 10 minutach pobytu na HZ będzie się czuł jak byś znał nas od zawsze.

1 polubienie

Bardzo dziękuję za zaproszenie :slight_smile:
@chomik325 Bardzo możliwe, że się wybiorę. Również jestem z Olsztyna, jeżeli się zdecyduję i ogarnę urlop, to czy mógłbym się zabrać z Tobą?

Od kiedy my jesteśmy kolegami? :joy:

Jeszcze się zjawi twój praktykant :wink:

1 polubienie

@Lelem jak najbardziej. Zapraszam. :stuck_out_tongue: To jeszcze dwa miejsca w autku będą (albo dla 3 szczupłych, na tył :stuck_out_tongue: )

Tylko jak rozumiem, zaproszenie jest tylko…do rejestracji? To nie jest 100% pewne miejsce? :wink:

Jak się zarejestrujesz a później opłacisz w odpowiednim terminie to miejsce masz na 100%

Dopiero doczytałem o tym “wpisowym” 50 zł. :stuck_out_tongue: Ok to dzięki za informację. Czym prędzej wypełniam zgłoszenie. :smiley: