Zapraszamy na HotZlot 2018!

Rejestrował się już ktoś? Bo jak tak, ale żadnego potwierdzenia nie dostałem.

Właśnie sie zarejestrowałem, opłaciłem i od razu dostałem potwierdzenie (opłaty - nie wiem czy o te Ci chodzi?).

Sprawdź spam :slight_smile:

Też nie, ale napisałem do redakcji i od razu otrzymałem takowe.

Nie warto rezygnować ze zlotu tak jak pisze @lordjahu (po namyśle stwierdzam, że jest to kolega :slight_smile: ). Jak nie pojedziesz, będziesz żałował.

Logicznie jest to bez sensu. Jak nie pojedzie, to nie będzie wiedział co stracił, wiec nie będzie miał czego żałować.

1 polubienie

Jak co roku będzie relacja na żywo. Będzie wiedział co stracił.

Nie będzie :slight_smile:

@tomekb - błąd na stronie HotZlotu - Logo Genesis na stronie https://www.hotzlot.pl/Partnerzy.aspx prowadzi do gog.com

Ileż to razy już żałowałem, że przegapiłem jakiś wyjazd/imprezę po samych fotkach i opowieściach, to palców mi zabraknie… :wink:

Ja nie mam zamiaru żałować, dlatego sprawdze to osobiście.

2 polubienia

Bądź jak @freshmeat

Brawo Ty

Jakby to miało być za mało. :wink: Ja dopiero po zapisaniu się dokładnie przestudiowałem agendę. :smiley:

Dzięki za zaproszenie. Przeglądałem stronę hotelu i zarejestrowałem się na HotZlot.
Mam pytanie:
Kto będzie spał w apartamencie (królewskim łożu)?

Pozdrawiam

W ostatnim okresie czasu nie spotkało mnie nic milszego. Zaproszenie na HZ - niewyobrażalne/niepojęte…
Niestety. Mam w domu 88-letnią teściową. Wymaga ona stałego nadzoru i baczenia nad jej poczynaniami.
Ja już jestem na emeryturze więc ten obowiązek ciąży na mnie. Żona jeszcze pracuje i już za 2018 r (niestety) wykorzystała urlop.
Tak więc służba nie drużba… Jeszcze znalazłbym kilka “za, a nawet przeciw” mojej obecności na HZ, ale w świetle głównej przyczyny niemożności mojego przyjazdu - nie ma to znaczenia.

Cieplutko pozdrawiam Redakcję DP - DZIĘKI za takie wyróżnienie. Może kiedyś indziej.

Naprawdę się zarejestrowales na stronie hotelu? To gratulacje, może na inny zlot jedziesz :wink:

1 polubienie

Zapewne łyso Ci, bo on planuje zarejestrować się na 2 zloty. :smile:

1 polubienie

Zarejestrowałem się na HotZlot.
Jak mi coś innego nie wypadnie, na pewno się pojawię.

@anon2166525 To przyjedź w piatek pod wieczór lub w sobotę rano. Zaręczam swoim honorem, że HZ to impreza, na której być musisz.

@Pangrys - dziękuję serdecznie za miłe słowa i Twoje osobiste zaproszenie.
Zasugerowałeś się moją forumową bezdomnością i dworcem W-wa Wschodnia? To był żart…:frowning::crazy_face: Nie, nie mieszkam już w Warszawie i nie mam blisko do Sterdynia.
Moje mp to Pomorze Środkowe. Także widzisz - nie dojadę na weekend. Poza tym nie jestem zmotoryzowany. Nie mogę.
Pozdrawiam i życzę Wam Koledzy i Koleżanki miłej zabawy i wielu wspaniałych wrażeń na tegorocznym HZ.
:facepunch: