Zapraszamy na HotZlot 2018!

Wiesz, kilka osób jedzie z Pomorza Środkowego a jak mawiał mój sierżant - Wasze tłumaczenia sa jak dziura w dupie, widziałeś jedną to nie masz ochoty ogladać dalszych :stuck_out_tongue:

A nóż , widelec, ktoś akurat stamtąd jedzie … Popytaj, bo warto być na tej imprezie. Zapytaj w tym wątku, czy ktoś przypadkiem nie jedzie z Twoich okolic.

1 polubienie

Dziękuję za zaproszenie i życzę udanego spotkania.

Będziesz?

Pewnie jak zawsze, odpuści temat. :slight_smile: To taka coroczna tradycja.

Pięknie dziękuję za zaproszenie :slight_smile: Dopnę formalności w pracy i widzimy się. Czy ktoś jedzie z Białegostoku/podlasia? Będę najprawdopodobniej jechał samochodem i mogę kogoś zabrać.

@mesho. Zapytaj @djfoxer :slight_smile:

2 polubienia

Tymi słowami uświadamiasz mi, że jeszcze mniej tracę nieobecnością.

Hmm… Szkoda. Ja również niestety mam takie przemyślenia odnośnie zaproszenia. Że za mało dałem z siebie i nie zasłużyłem. Może jeszcze kiedyś będzie mi dane spotkać się z fajnymi ludźmi i redakcją DP. Oby fuzja nie zniszczyła tej tradycji.

2 polubienia

No to nie jesteście sami. Podobnie to widzę ale nie ma co palić zniczy. Może za rok się uda?

Hej,

Oki, wygląda na to, że wszystko udało się w miarę ogarnąć i poukładać, więc zarejestrowałem się, opłaciłem i teraz nic tylko rozpocząć odliczanie do HZ. Super, że będę mógł się z choć częścią z Was po raz kolejny spotkać. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Dziękuję za zaproszenie na Hot Zlot 2018. Zrobiłem rozpoznanie i nie mogę się pojawić.

Zarejestrowałem się. Jeżeli nic nie wypadnie w pracy widzimy się na miejscu :).
Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie :slight_smile:

1 polubienie

Ech - niezmiernie cieszę się z zaproszenia, lecz raczej mi się nie uda.

Proza życia - tak to jest, kiedy jako ostatni planuje się urlop. No to jako ostatni też urlop dostanę, czyli jakoś tydzień po HotZlocie :stuck_out_tongue:

Ja chyba niestety będę musiał zrezygnować w tym roku. Za dużo wydatków miałem w czerwcu i lipcu :confused:

@Jusko To przyjedź w piątek po pracy , jakiż to problem ??

Zrzuta ? Ile potrzeba ?

Ja dziękuję za zaproszenie jednak nie skorzystam… dofinansowanie 4-kółek się szykuje lub zamiana na coś innego… w każdym razie życzę wszystkim udanego wypoczynku i dobrej zabawy :slight_smile:

Już po rejestracji. Wielkie dzięki za zaproszenie i teraz razem z innymi mogę rozpocząć odliczanie do HZ. Do zobaczenia na miejscu :slight_smile::slight_smile: :slight_smile:

1 polubienie

A coś nam tu umilkł @Leszek2204. Jedziesz w końcu, czy nie ?

1 polubienie

Widocznie speniał.

1 polubienie