Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi

Mam problem otóż przy nie których plikach kiedy próbuje je otworzyć wyskakuje mi taki oto błąd “Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi” miejsca na dysku mam 619GB z 686 GB wiec to odpada że przez mało miejsca, robiłem różne skany i nie mam żadnych wirusuw zresztą robiłem z 2 miesiące temu przywracanie komputera do stanu poczatkowego, mój system operacyjny to windows 8
prosze o pomoc

WIN+R
SYSTEMPROPERTIESPERFORMANCE.exe
OK
Zaawansowane / Pamięć wirtualna - Zmień
Automatycznie zarządzaj rozmiarem pliku stronicowania dla wszystkich dysków - wył
Dysk C
Rozmiar niestandardowy
Rozmiar początkowy (MB) : 12288 (1,5xRAM)
Rozmiar maksymalny (MB) : 12288 (1,5xRAM)
Ustaw
OK
Restart

nie pomogło nadal to samo

Pewnie, że nie pomogło, bo “porada” KAZDAN63 to porada z d…
Natomiast co jest, to mało kto zgadnie, gdy nie wiadomo praktycznie nic:

co jest trudnego w zrozumieniu, kiedy odpalam plik to wyskakuje mi błąd zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi

RAM-u ile ?
Crystal Disk Info ?

Nie bądź taki do przodu i uważaj żeby nie brakło Ci z …

Mało RAM

Któryś już raz udzielasz na forum błędnej porady dotyczącej ustawiania pliku wymiany na sztywno w ilości 1,5 x RAM (tu nawet nie wiedząc ile autor ma RAM-u sugerujesz 12 GiB swapu). Takie określanie ilości przydzielonego miejsca na plik wymiany były dobre w czasach Windows 98, a nie Windows 8.1 czy 10.

Poza tym co to za zaczepki do mnie? W innych tematach też wypowiadałeś się nieodpowiednio i @LORDEK już zwracał ci uwagę:

My się nie dogadamy w sprawie w sprawie defragmentacji SSD (NTFS) ani pamięci wirtualnej . Tacy jak Ty z takim poziomem argumentacji mnie nie przekonają ! Szkoda twojego czasu ! Moderatorzy , eksperci i uczestnicy Hot Zlotu nie robią na mnie żadnego wrażenia !

napisałem wam że to nie chodzi o ram, bo mam 8 gb ramu z czego dostępne 7.89
widze że nie mam chyba liczyć na pomoc i format musi polecieć -_-