Zawieszanie/reset podczas intalacji windows 7

Witam.Mam problem z laptopem,podczas instalacji,jak już wczyta pliki,sformatuje dysk i jest “rozpakowywanie plików” laptop po chwili włącza białe lub niebieskie tło,albo się resetuje.Ram i dysk sprawdziłem to są sprawne.Zasilacz sprawdzałem na innych laptopach i działa poprawnie.Już nawet próbowałem instalować z pendrive i nic.

Czy używasz oryginalnej kopii windowsa?

A co to za różnica czy oryginalna ?

Jeżeli ma klucz to może użyć normalnego ściągniętego obrazu systemu, który wypali na zwykłej płytce lub USB.

Nie będzie to oryginalna kopia ale będzie działać.

Napisz co to za laptop i jaki miałeś wcześniej system oraz dlaczego go wgrywasz na nowo.

Jak wygląda SMART dysku?

Pobierz ISO ze stron Microsoft i sprawdź, nagrywaj najwolniejszą prędkością bootmgr-missing-pomocy-t516380.html?hilit=zaawansowane#p3237801

Płyta jest moja prywatna ,a klucz z spodu laptopa znajomej.To jest toshiba l300-22L,zawieszała się czasem,to przeczyściłem sprężonym powietrzem radiator,ale przy instalacji zawiesza się albo wyłącza,więc to pewnie coś płyta główna albo procesorem.Bo moja płyta z windowsem, dobra bo instalowałem godzinę wcześniej na innej toshibie.

Ja z kolei miałem kiedyś taki przypadek, że laptop poprostu się przegrzewał podczas instalacji (tak, był czyszczony). Wystarczyło trzymać go w powietrzu bądź na podkładce chłodzącej i instalacja ruszyła dalej.

Dodane 28.07.2013 (N) 11:49

Ja z kolei miałem kiedyś taki przypadek, że laptop poprostu się przegrzewał podczas instalacji (tak, był czyszczony). Wystarczyło trzymać go w powietrzu bądź na podkładce chłodzącej i instalacja ruszyła dalej.

Cały czas nie odpowiedziałeś o stan dysku.

A co do sprężonego powietrza, to laptopy najlepiej czyści się po rozkręceniu i dobraniu się do radiatora.

Dla testu możesz uruchomić komputer np. z płyty Ubuntu i zostawić na kilka godzin, jak będzie ok to wiesz że to nie wina sprzętu (ale dysk i tak sprawdź).

Uszkodzony Chipset,można zamknąć