Zawieszanie się komputera

Witam wszystkich po długim czasie. Mam zainstalowany nowy windows 7 i nowy dysk. Dlaczego komputer się zawiesza ? Proszę o pomoc.

prosimy o więcej szczegółów o sprzęcie, oraz w jakich okolicznościach komputer się zawiesza

Całkiem możliwe, że coś w nim nie działa prawidłowo.

Zainstalowałam internet explorer 11 i nie zawiesza się  ale nie pobiera aktualizacji. Dziękuje za pomoc.Może ktoś wie dlaczego nie pobiera aktualizacji ?

Taki urok systemów operacyjnych z niższym numerem, niż 10 - od kilku miesięcy tak to wygląda, że wyszukiwanie aktualizacji trwa do kilku godzin. Zostaw ten proces na całą noc (wyłącz usypianie komputera), jest szansa że nad ranem pokażą się aktualziacje do pobrania. 

W dniach 10 - 12 każdego miesiąca wydawany jest kolejny pakiet aktualizacji  i dlatego jest kłopot z ich pobraniem. Ja też czekam z moją Siódemką.

Spokojnie, przyjdzie kolej i na Twój komputer z Windows7…

Pzdr,

Radość była krótka , dalej zawiesza się. W trybie awaryjnym działa dobrze.Na razie z aktualizacjami dałam sobie spokój. Zrobiłam raport  z Everestu.

Jak wstawić raport z everestu ?

 

Nie 10-12 każdego miesiąca tylko w każdy drugi wtorek miesiąca, tzw. “Patch Tuesday”

Racja.


Irena2.

Sprawdź system AdwCleanerem, następnie MBM

Sporządź raporty FRST - szczegóły Raportu obowiązkowego  Farbar Recovery Scan Tool   w dziale Bezpieczeństwo i załóż temat w tym dziale…

 

Nie mogę zainstalować internet explorer , windows update nie pobiera aktualizacji , nie instaluje windows 10 . Co się dzieje ? Nowy dysk . nowy windows 7 , legalny. Może ktoś pomóc ?

FRST.txt

To jest link do FRST http://www.wklejto.pl/257990

Zainstaluj aktualizacje z Tego tematu ,i zobacz jak będzie

Nie mogę zainstalować KB 3161608. Nie mogę nic zainstalować.

Załączam informacje z klient profile framework 4

klient profile.txt

Chyba już wiem o co chodzi. Odłączyłam router sagem 2704 i komputer chodzi jak zegarek. Czy muszę kupić nowy router ? Jednak zastanawia mnie dlaczego drugi komputer działa jak powinien i tablet też.

Kończę temat. Za wszystko jest winna burza. Dziękuję za chęć pomocy.