Zestaw komputerowy w granicach 5000zł

a skąd wiesz 8) moge, lub jestem od McDracullo starszy 8)

Na posty to ja akurat nie patrze. Mało miarodajne.

BTW nawet nie zauważyłęm że mam już 5000 :wink:

Tak, wiem, wiem - złożyłęś wiele napewno najwięj. JEsteś super, pr0 i el0. Tylko czemu polecasz taki badziew. Gdzie jest taka szkoła dobierania podzespołów?

Wymyśliłem sobie ETI gdybyś chciał wiedzieć :stuck_out_tongue:

Fizycznie może i tak, ale psychicznie powątpiewam. 8)

Znów zaczynasz kłótnie ?? jak masz problem to na gg :smiley: albo na skype :mrgreen: a czy ja mówie, ze jestem pro ?? nie ,bo kompa nie jest sztuka złożyc , ale można go złożyc w zaledwie 3 min :stuck_out_tongue:

Nie kłutnie tylko kłótnie i nie zaczynam. Czy w tym kraju to wszysycy się kłócą, a nie znają czegoś takiego jak wymiana zdań?

I co jeszcze? :stuck_out_tongue: Może mam Ci podać numer domu?

Przecież ciągle podkręślasz, że Ty podałeś lepszy zestaw. A kilka postów wcześniej napisałeś, że złożyłeś tyle komputerów, które chodzą lepiej niż wszytskie jednostki forumowiczów (BTW skromny jesteś :wink: )

Burdel w kablach, artystyczny nieład, niepoukładnae, niepodokrecane, niepodociskane, źle wysmarowane. Więc po co? Gdzie się tak śpieszy?

Warto wspomnieć jeszcze, że najważniejszy jest dobór odpowiednich podzespołów, co wymaga już odrobiny wiedzy.

Sory za OT.

Oglądałeś rekordy składania kompa ?? no to poszukaj sobie na http://www.google.pl i oglądnij lub przeczytaj :slight_smile: i już nie odp 8)

Domador ale to są wyścigi jakieś. Ja wole coś bardziej praktycznego.

starszy moze wiekiem :stuck_out_tongue: tylko i wylacznie. McDracullo wie wiele wiecej od ciebie w sprawach sprzetu i to po prostu widac sam interesuje sie tymi sprawami od lat 5 bodajze… a ze nie mam z nikim pogadac u siebie w okolicahc(nikt na tym sie nei zna-jedynie na studiach kumple znaja sie na rzeczy i to nie wszyscy.) to pisze na forum.

No chłopaki! !!

Też tak myślałem jak kupowałem ten sprzęt co mam teraz.

A teraz myśle przydałby mi sie lepszy komp, bo crysis’a na max detalach już nie uciągnie itp.

Nie jestem wymagającym graczem - mało gram