Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Portal od kilku dni muli niemiłosiernie.
Przeglądarka: Google Chrom, przed aktualizacją i po aktualizacji, blokery włączone i wyłączone - różnicy żadnej. Po kliknięciu na tytuł artykułu mija kilka-kilkanaście sekund do jego otwarcia.
Pod Edge problem nie występuje.

Przy przwijaniu komentarzy w artykułach w pewnym momencie na samym ich końcu, pole do wpisywania komentarza znika i sie pojawia i tak sie dzieje do momentu az sie nie przewinie dalej albo wstecz.
Windows 10, Chrome 57, Rozdzielczość ekranu 1440x900

Potwierdzam problem, u mnie jest to samo.
Na jednym komputerze w Slimjet w wersji 13.0.6.0 (oparty o Chromium 55) 1280x1024, a na innym Slimjet 13.0.9.0 i 1920x1080.

Wysokość jest źle wyliczana.
W uBlock podmieniłem jeden ze styli, aby dystans pod polem komentarza był większy i tak nie miga.

Witam!
Ostatnio na portalu napotkałem dziwny problem z edycją komentarza do np. newsa. Otóż, kiedy chcę coś dopisać do komentarza, klikam w miejscu, gdzie chcę to zrobić, próbuję pisać, a Chrome zastępuje napisane prędzej litery, tymi które zamierzam wprowadzić. Jest to irytujące, bo chcąc coś dopisać w środku komentarza, praktycznie muszę go pisać całego od nowa.
załączam spakowany ZIP’em filmik AVI, który pokazuje, o co mi chodzi. Wydaje mi się, że jest to problem z portalem, bo na innych stronach jest OK. Dodatkowo nie występuje on w Edge’u. Na forum też kiedyś był taki kłopot, ale odkąd jest ono na Discourse, to problemu nie ma.
filmik z demonstracją problemu:
Problem z edycją komentarzy - Dobreprogramy.zip (284,0 KB)
Proszę o zbadanie kłopotu i szybką odpowiedź.

Co to za klikalne przekierowujące tło na portalu?
Wpadł mi dzisiaj w oko temat z forum firefoxa
http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=18&t=49083

Jakiś nowy wynalazek reklamowy rodem z piekła?

Pewnie kampania reklamowa, którą bardzo łatwo wyłączyć zmieniają skórkę. Dodatkowo, karnacja jest wykonana tak że nie powinna przeszkadzać ani powodować przypadkowych kliknięć, sprawdzimy czy wszystko jest OK.

1 polubienie

patrz https://en.wikipedia.org/wiki/Insert_key

1 polubienie

kradziesz Dzieci to też skandal

Czy te komentarze mają zostać dla potomnych?
A pokarało mnie i trafiłem na modela anty gramatycznego.
https://www.dobreprogramy.pl/308884,Carp,Komentarze.html

Pewnie wiele jest podobnych…

Od wczoraj

nie działa dodawanie komentarzy na portalu

@Lisek @narandill @tomekb

1 polubienie

Naprawione.

1 polubienie

Dzień dobry.
W sumie nie wiem gdzie o tym napisać, ale jak dla mnie podlega to pod jakiś bug.
Tak od 2-3 tygodni strasznie mi zaczęło “ścinać” przy przewijaniu komentarzy pod artykułami. To już nawet mulenie nie jest. Jest to na tyle bolesne, że strona staje się w zasadzie nieużywalna, no i dzieję się to tylko u Was.
Problem dotyczy tylko Safari, w Firefoksie jest ok, ale przełączanie się na inną przeglądarkę dla przeczytania jednej strony jest kuriozalne.
Przeglądarka aktualna (10.1.1), OSX aktualny (10.12.5) i na pewno nie jest to kwestia sprzętu (4x2,6 GHz, 16 GB RAM).

Pięknie proszę o pomoc :slight_smile:
Miłego dnia
ukaszek

Od jakiegoś czasu kiedy prawa kolumna jest dłuższa od artykułu to pierwsze komentarze się rozjeżdżają. Coś nie tak układają się warstwy skórki.

Znalazłem rozwiązanie.
Problemem jest ta obecna, paskudna skórka portalu. Po powrocie do zielonej problem znika.

Pozdrawiam
ukaszek

Na Chrome / Operze nie mogę odtworzyć tego starą metodą (otwieranie artykułu w tle i po załadowaniu przejście do karty).

Ciekawe czemu nad komentarzami nie wygenerowało długiej / poziomej reklamy.


Aby się fizycznie nie miesiło, artykuł musiał bym mieć maksymalnie 3 akapity bez dodatków (zdjęcia, wideo, wykresy, cytat z portalu społecznościowego). Akapit z maksymalnie 6 liniami tekstu.

14 postów przeniesiono do wątku: [wydzielono] brak szyfrowania linków na forum

Wydzielono 3 posty tworząc nowy wątek: [wydzielono] brak szyfrowania linków na forum

Witam, i nieśmiało pytam: gdzieś się podział przycisk “Dodaj do ulubionych” na stronie z danym programem ?

Jakiś konkretny program?
Byle gdzie - to u mnie jest:

1 polubienie

Komentarze w tym temacie nie ładują się. W innych - tak.

@Lisek

2 polubienia