Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Naprawione.

1 polubienie

Dzień dobry.
W sumie nie wiem gdzie o tym napisać, ale jak dla mnie podlega to pod jakiś bug.
Tak od 2-3 tygodni strasznie mi zaczęło “ścinać” przy przewijaniu komentarzy pod artykułami. To już nawet mulenie nie jest. Jest to na tyle bolesne, że strona staje się w zasadzie nieużywalna, no i dzieję się to tylko u Was.
Problem dotyczy tylko Safari, w Firefoksie jest ok, ale przełączanie się na inną przeglądarkę dla przeczytania jednej strony jest kuriozalne.
Przeglądarka aktualna (10.1.1), OSX aktualny (10.12.5) i na pewno nie jest to kwestia sprzętu (4x2,6 GHz, 16 GB RAM).

Pięknie proszę o pomoc :slight_smile:
Miłego dnia
ukaszek

Od jakiegoś czasu kiedy prawa kolumna jest dłuższa od artykułu to pierwsze komentarze się rozjeżdżają. Coś nie tak układają się warstwy skórki.

Znalazłem rozwiązanie.
Problemem jest ta obecna, paskudna skórka portalu. Po powrocie do zielonej problem znika.

Pozdrawiam
ukaszek

Na Chrome / Operze nie mogę odtworzyć tego starą metodą (otwieranie artykułu w tle i po załadowaniu przejście do karty).

Ciekawe czemu nad komentarzami nie wygenerowało długiej / poziomej reklamy.


Aby się fizycznie nie miesiło, artykuł musiał bym mieć maksymalnie 3 akapity bez dodatków (zdjęcia, wideo, wykresy, cytat z portalu społecznościowego). Akapit z maksymalnie 6 liniami tekstu.

14 postów przeniesiono do wątku: [wydzielono] brak szyfrowania linków na forum

Wydzielono 3 posty tworząc nowy wątek: [wydzielono] brak szyfrowania linków na forum

Witam, i nieśmiało pytam: gdzieś się podział przycisk “Dodaj do ulubionych” na stronie z danym programem ?

Jakiś konkretny program?
Byle gdzie - to u mnie jest:

1 polubienie

Komentarze w tym temacie nie ładują się. W innych - tak.

@Lisek

2 polubienia

Bo tu nie ma Flasha :wink:

Na starym systemie zarządzania komentarzami da się przeczytać:

Flash potrzebny, żeby w kulki lecieć :stuck_out_tongue:

Autor napisał, że kończy się dział z adobe flash playerem. Pewnie przez mój wpis zostałem zablokowany. Mój komentarz:

Dział, przedział, - kto to widział? Ja bym nie dokuczał, że to uczesanie du…y, tylko drobna literówka.
Fakt, to będzie szansa, że kontener pluginów nie będzie spowalniał bufora przeglądarki, czyli zapychał cache i zżerał dużo RAMu.

Takie to kwiatki.

Komentarze niby niewidoczne, brak nagrody za odpowiedź (darmowe licencje na OverSight / RansomWhere?):

Możesz poczekać do 17. 00?
Sam jestem ciekawy.

Nie muszę czekać (stąd określenie “niby”, bo ukryli w profilach a w innym miejscu wciąż nie), da się je już obejrzeć tak samo jak te o Flashu.

Nie pisz ogródkiem, “podaj inne miejsca”. Jeśli tak, to wskazuje na jawny przekręt dostępny dla nielicznych.
Jesteście lepsi?
A kto Wam mierzył?

Napisałem w poście #792 / #806.

czy wam na tablecie dobrze wyswietla sie cąła strona?
bo czytam zawsze nca z łużka i stronka mi sie rozchodzi, ma ktos ten problem

@pentasmz - Jaka przeglądarka, jaka rozdzielczość?

www.webpagefx.com/tools/whats-my-browser-size/