Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Ale to ma sens. Jeśli nie interesują cię komentarze, to nie musisz na nie marnować transferu.

Ja tego nie neguję, mówię jak jest.

wyobrażasz sobie ściągnięcie tych wszystkich avków / tekstu przez każdego bez potrzeby ?

No tak, przecież nie mówię że negujesz :slight_smile:

Hej,

 

Oki, faktycznie w ulubionych są tylko i wyłącznie blogi. Wygląda to na błąd - zatem trzeba poczekać na jakąś odpowiedź ze strony redakcji. Dodałem zgłoszenie do Bug Trackera: http://www.dobreprogramy.pl/W-profilu-nie-da-sie-wyswietlic-ulubionych-artykulow,BugTracker,75802.html

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

Proponowane przeze mnie rozwiązanie problemu komentarzy w wersji mobilnej:

  1. Nie ładujemy komentarzy od razu z artykułem

  2. Zostawiamy przycisk “przejdź do komentarzy”

  3. Przycisk zamiast przekierowywać do nowej strony, ładuje dynamicznie komentarze na stronie obecnej (tak jak jest to w większości portali informacyjnych)

 

Moim zdaniem ma to dużo więcej sensu bo ułatwia dyskusję w komentarzach. Dyskusje często opierają się na treści artykułu i żeby cokolwiek w nim sprawdzić trzeba cofnąć się do poprzedniej strony usuwając w ten sposób napisaną do tej pory treść.

 

 

 

A dziś co się złego dzieje ze stroną dobre programy? Na telefonie jeden wielki śmietnik - wszystko na siebie najeżdża. Na kompie i przeglądarce IE podobnie.

Wysłane poprzez Tapatalk

U mnie jest w porządku.

 

Próbowałeś czyścić pliki podręczne?

Dziś jest dobrze i nic nie musiałem czyścić. Ale wczoraj była tragedia. Ciekawe, że od czasu do czasu takie rzeczy się mi zdarzają…

Wysłane poprzez Tapatalk

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale próbowałam na Chrome i Firefox i nie mogę oddać głosu na komentarz innego użytkownika pod programem. Klikam w ten kciuk w górę i nic się nie dzieje. Tak jakby w ogóle nie był klikalny. Sprawdzałam nawet z wyłączonym Adblockiem i też nic :frowning: U Was to działa?

U mnie także okejka nieaktywna. Próbowałem polubić pod paroma programami “nowe wersje”. Pozostaje czekać.

Mam problem z wysłaniem komentarza.

 

 

I w tym momencie proces się zacina, nie idzie dalej, komentarz nie zostaje wysłany.

Co się stało z ostatnimi postami z forum i wpisami z bloga z bocznego panelu?

Mi wyświetla się tylko sekcja Nowe wersje (sprawdzone pod Vivaldim i IE na laptopie z win7)

Ponadto przy przewijaniu strony w którymś momencie boczny pasek znika całkowicie (Firefox).

 

U mnie to samo, na głównej stronie prawy pasek przy przewijaniu w dół znika (nie widać m. in. najnowszych tematów forum). Sprawdzone na stacjonarnym i laptopie, Win10 i przeglądarki Firefox i Edge.

To ja jeszcze dodam , że w Chrome i IE ten sam efekt.

Płynne przewijanie strony tnie się na Firefoksie, na stronie głównej i w newsach.

Zgłoście to tu: http://www.dobreprogramy.pl/BugTracker.html 

U mnie też problem występuje.

Na Operze 40.0.2308.90 też nie działa i na forum brak shouta.

Co do czatu, to forum stało się cięższe od onetu. Muszę slimjet trzymać dla forum, ale i tak forum wyraźnie spowolniło.

Rozumiem, że ludzie chcą pogadać, ale to za to płaczą wszyscy inni użytkownicy, co za karę, albo w nagrodę nie muszą konserwować konwersacji :stuck_out_tongue:

 

Musi być opcja to wyłączyć, bo to wygląda na zemstę dla tych, co mają słabszy sprzęt.

Aha! Filtr w ublocku originie  :smiley:

 

A ten boczny pasek znika w firefoxie, w slimjet na portalu. W niusach odczepił się pasek info o autorze i przewija się w dół tyle, ile niusa, a czasem nius jest sztucznie wydłużony. Dochodzi jeszcze wibratto wyładowanych komentarzy. Nawet smiesznie szukać swojego komentu po odświerzeniu, gdy już jakichś ćwierć tysiąca wpisów, albo jest tego pół świni, czyli kilka mądrych komentarzy i setki wpisow z osłopedii…