Zgłaszanie błędów w portalu

Można dodawać komentarze, ale po kliknięciu przycisku Wyślij nie jest wyświetlany żaden komunikat! Przez to mój komentarz dodał się 4 razy! Po prostu po kliknięciu przycisku Wyślij komentarz jest wysyłany do moderatora do sprawdzenia, ale nie wyświetla się żaden komunikat o tym - PO PROSTU NIC SIĘ NIE WYŚWIETLA! !!

Edycja nr 1

WRESZCIE MOGĘ DODAWAĆ KOMENTARZE! !!

Edycja nr 2

Jednak nie. Raz mi się komentarz dodaje, raz nie :frowning:

Strona prezentuje się ciekawie, jednak kilka rzeczy moim zdaniem trzeba jeszcze poprawić:

  • strona działa wolno, nie wiem, czy jest to wina nowego CMSa, czy może obciążenia serwera

  • strona jest jak dla mnie za szeroka

  • czcionka nie prezentuje się zbyt ciekawie, mogła by być mniejsza

  • trochę za dużo jest białych pól

  • logowanie nie przebiega jak powinno (na operze 10 build 1729 po wejściu w logowanie i wpisaniu swoich danych kliknięcie na zaloguj nic nie dało, dopiero po zamknięciu okna logowania i odświeżeniu strony okazało się, że jestem zalogowany, na Firefoxie 3.5 jest OK)

  • w komentarzach można spamować tak jak ZNag :wink: (przypuszczam, że nie zrobił tego celowo, ale powinniście po stronie waszego CMS zabezpieczyć się przed takimi “wypadkami” np. ustawiając czas oczekiwania pomiędzy wiadomościami od pojedynczego użytkownika)

  • komentarz za pierwszym razem mi się nie dodał, zostałem tylko przeniesiony na górę strony, za drugim podejściem, po kliknięciu na wyślij nie było absolutnie żadnej reakcji i teraz nie reaguje na kolejne próby dodania komentarza, absolutnie żadnej reakcji, odświeżałem wielokrotnie stronę i nie ma tam moich komentarzy

Na razie tyle narzekania od mojej osoby, generalnie strona zapowiada się świetnie, jeszcze tylko musicie dopieścić te parę rzeczy i będzie OK :slight_smile:

Ustawiłem ze chcę DP o Windows, wchodze w porady a tam o Linuksie.

W panelu administracyjnym bloga nie ma w ogóle linku do strony głównej DP.pl. Nie ma możliwości powrotu na strona główną, nic, trzeba od nowa wchodzić na stronę.

U mnie nie widać całego menu, jest tylko aktualności i blog. 1280x800, Vista, FF.

Moze to nie pora tak jak Moderator pisał ale w nawiązaniu do dublujących sie komentarzy przydałaby sie opcja żeby właściciel komentarza mógł go skasować.

Nie wiem, czy tak ma być, ale logując się na forum, nie jestem zalogowany na vortalu, tak samo w przeciwną stronę. Zróbcie coś z tą sesją.

Ciągle nie mogę się zalogować. Co gorsza gdy wylogowałem się z forum nie mogłem ponownie się zalogować - dostawałem komunikat, że wpisałem złą nazwę użytkownika.

  1. Wysyłanie komentarzy u mnie nie działa.

  2. Jestem raz zalogowany, a raz nie - nie wiem, co jest.

nie działają http://dobreprogramy.mobi

Te zielone strzałki pod “Ostatnio na blogu” nie działają w przeciwieństwie do tych pod “Nadchodzącymi wydarzeniami” (Opera 10 RC).

Rejestracja nie jest zbyt dopracowana. Próbowałem zarejestrować konto na ten sam adres e-mail co konto na forum i o dziwo pokazała się informacja, że rejestracja się powiodła i zostanie przesłany e-mail z linkiem do aktywacji (choć nic takiego się nie stało).

jak ktos ma zielone tlo okna to nie widac napisow:

90525468.th.png

podczas ladowania strony ie6:cpu - 60%, opera 9.27: cpu - 50%

opera 9.27: nie mozna sie zalogowc, w ie trzeba odswierzyc strone zeby pokazalo ze zalogowany

Mysle że moglibyscie tymczasowo umieścic przycisk tak jak w Becie Windowsa żeby kazdy w kazdej chwili mógł sie poskarżyc.

działają

Dodane wtorek, 25 sierpnia 2009, 18:57

Od dawna jesteśmy do niej przyłączeni :wink:

Mi wersja “mobi” działa (nie uległa żadnej zmianie).

Chciałem przetestować rejestrację. Jak dotąd nie dostałem maila aktywacyjnego. Ale może to być spowodowane nadmiernym obciążeniem serwera (z wiadomych przyczyn).

Przy ocenianiu programów ta zielona strzałka jest zbyt nisko i zamiast na nia to naciskamyy na suwak.

Czesto ekran robi sie dziwnie szary - nie wiem czy to jakas nowa funkcjonalność ale wyglada niepokojaco.

Skoro zgłaszać, to zgłaszam:

Po pierwsze chodzi koszmarnie wolno.

Po drugie w polu do pisywania komentarzy nie działają strzałki do przesuwania kursora…

Po trzecie - komentarza w ogóle nie można wysłać…

Tam gdzie sa systemy i ich ocena jest tez opcja kup w Vobis ale nie działa - Viste przeciez jeszcze sprzedaja.

no coś mis ie obiło o uszy ale na screenie nie widzę żadnego okienka nic :stuck_out_tongue: