Zgłaszanie błędów w portalu

Na poniższej stronie i jej podobnych napis “Redakcja Poleca” jest bardzo jasny przez co słabo widoczny

http://www.dobreprogramy.pl/FPS,Gry,Windows,15.html

Mam prośbę - zanim zgłosicie jakiś błąd, sprawdźcie, czy ktoś go już nie zgłaszał. Bo inaczej, zaraz zrobi się bałagan.

Zrobiłem już kilkanaście testów dodawania komentarzy i mam pewne sugestie. Udało mi się dodać tylko 1 komentarz (jego dodanie nie miało związku z ponownym przelogowaniem czy też inną sytuacją - po prostu losowa sytuacja, że się udało). Co dziwniejsze, problem z dodaniem komentarza objawia się w różny sposób - nieraz strona po prostu się przeładowuje (bez efektu oczywiście), nieraz po kliknięciu przycisku coś chwilę się ładuje i nic, a dzięki temu jednemu prawidłowo dodanemu komentarzowi stwierdziłem, że powinno być tak, że strona na chwilę się zaciemnia, po czym dostajemy komunikat “komentarz został dodany” i od razu możemy zobaczyć nasze wypociny (bez przeładowania).

Oczywiście powodem jest błąd w systemie komentarzy, ale jeśli mogę nakierować jakoś administratorów na jego znalezienie, to wydaje mi się, że dodanie komentarza nie działa, jeśli w czasie, gdy go piszemy ktoś inny doda własny komentarz. Inaczej, jeśli klikniemy ‘wyślij’ w chwili, gdy pojawiły się już inne komentarze (których my nie widzimy, bo nie przeładowaliśmy strony), to komentarz się nie dodaje. Oczywiście jej to tylko sugestia, bo nie ma żadnej możliwości dokładnego tego sprawdzenia.

Mam jeszcze jeden pomysł, aczkolwiek ten już jest dziwny i mniej prawdopodobny. Otóż ten komentarz, który udało mi się dodać, to był jedyny zawierający tylko jedno słowo (dokładnie “test”). Wszystkie inne miały dłuższą treść i stosowałem w nich Enter.

Być może to pomoże administratorom w naprawieniu systemu komentarzy (jeden z najpoważniejszych obecnie błędów).

Używa go moja ciocia, tak tak - IE6.

Sam go lubię, przyzwyczaiłem się - jak mam wejść w spradzanie aktualizacji na IE to mnie krew zalewa, wolałem IE6.

Dodane 25.08.2009 (Wt) 19:20

Przy każdym programie w kategorii pisze :

Popularność:

#1 w kategorii zxzx

Bez różnicy na kategorie, bez różnicy na program.

Zgłaszam kolejny błąd: Nie można odpalić żadnej demonstracji. Wyświetlany jest błąd 404

http://www.dobreprogramy.pl/Wywiad-z-si … 13981.html

po prawej brak obrazka

Dodane 25.08.2009 (Wt) 19:26

Na stronie głównej tam gdzie są kategorie programów i inne strzałka najezdza na tytuł zmienia kształt ale nic nie robi - troche mylace.

Juz wiem o co chodzi. To nie bład tylko funkcja :slight_smile:

no właśnie. nie uległa żadnej zmianie. ostatnim newsem jest ten ze starej wersji wortalu

Ale sie zdziwiłem. Te zielone rameczki u góry mozna przestawiać? Moze zróbcie temat co mozna teraz robic bo niektóre rzeczy troche zaskakuja.

A pod Avirą pod reklamą sklepu jest jakiś tajemniczy link. Nie chce się załadować, ani nie wyświetla się obrazek.

W ogóle link do aviry mi nie działa :slight_smile:

Zgłaszam błąd: Komentarze pod programami nie sa podzielone na lata.

Dodane 25.08.2009 (Wt) 19:39

Wyszukiwarka troche głupia (nie wiem jak było wcześniej).

Wpisałem 7zip i nie znalazło programu, a po wpisaniu 7-zip juz tak. Czy nie wystarczyło jej ze było “zip” w haśle?

Hasło na forum jest inne od hasła na stronie głównej vortalu (mimo tego, że hasło resetowałem hasło na forum nadal jest stare a na stronie głównej vortalu idzie się zalogować tylko przysłanym w mailu nowym hasłem). Coś jest nie tak z integracją phpBB 3 a Waszym CMS.

Zgłaszam błąd nie można w komentarzach poruszać się strzałkami. W ogóle strzałki nie działają w komentarzach.

Pozdrawiam Serdecznie Jarek. :slight_smile:

W zrzutach ekranowych programów linuksowych są widoczne paski systemu. Moim zdaniem tak nie powinno być.

Kolumna “Najczęściej Komentowane” nie aktualizuje się. Ostatni artykuł ma (w momencie kiedy piszę tego posta) 211 komentarzy, a w kolumnie jest, że ma 179. Chyba, że lista aktualizuję się co jakiś czas.

  1. Nie mogę dodać komentarza.

  2. Dystrybucje linuksowe mają nie poprawne daty wydań.

  1. Muli potwornie na moim kompie 2. Potrafi nawet zawiesić przeglądarkę.

  2. Nie mogłem się zalogować, pomogło tylko czyszczenie historii, plików tymczasowych i ciasteczek.

  3. Nie mogę dodawać komentów. Tutaj i święcona woda nie pomoże. Coś jest skopane w samej stronie. Próbowałem na IE, Operze, Firefoxie i Chrome.

EDIT: Może wrócimy do starej wersji zanim ta będzie ok?

Dodawanie komentarzy nawala ostro. Dopiero chyba 30 próba odniosła skutek.

W panelu administracyjnym bloga jest błąd. “Jeste s zalogowany jako przemek7525”. Powinno być Jesteś zalogowany […].

Szukajka pod Operą:

  • Przycisk “Szukaj” jest maksymalnie z prawej, podczas gdy pole wpisywania ma stałą szerokość jakichś 364 pikseli.

  • “Data” i “trafność” nie mówią nic użytkownikom. Brakuje opisu “Sortuj wg”. Nie wszyscy czytają z kryształowej kuli :wink:

Po wysłaniu komentarza jako osoba zalogowana, i tak pokazuje się komunikat: