Zgłaszanie programów - strsze wersje

Ostatnio przez opcję zgłoś program zgłosiłem około 10 programów, których dostępne są już nowsze wersje, niż w vortalu. Po pierwsze zauważyłem, że minęły 3 dni, a nowe wersje programów nie są nadal wgrane. Tutaj pozwolę zadać sobie pytanie, czy ktoś w ogóle czyta to co się wysyła poprzez “zgłoś program”? Zauważyłem także, że część programów, ma źle wpisaną nazwę producenta i/lub źle wypisane systemy operacyjne.

Dodatkowo mam propozycję, aby dodać taką możliwość, aby użytkownicy zgłaszali nowe wersje programów: “zgłoś nową wersję”. Wpisywało by się tam nazwę programu i praktycznie wszystko to co pisze się na stronie zgłoszenia programu.

Na koniec mam jeszcze jedno pytanie: Dlaczego nie ma w vortalu programów dla Linuxa oraz programów OpenSource, których jest naprawdę dużo, które są dobre i ciekawe?

Simek kategoria Linux wyjdzie wraz z nową wersją vortalu.

Tak przynajmniej mówili admini ;).

a po co wrzucać wszystko do jednego worka.

Mówisz o tych nowych wersjach???

Jak wszystkim wiadomo na dobreprogramy.pl nie wstawiamy wersji beta.

Czytamy i to bardzo namiętnie. ;]

No ok, ale to jest jedyna beta, którą wysłałem. Jest tam też parę stabilnych wersji :smiley:

Cierpliwości. Dziękujemy za takie informacje bardzo serdecznie. Pomagają nam bardzo, jednak nie na wszystko zawsze jest czas. Nowe wersie pojawia się. :slight_smile:

Nie ma sprawy. Jeśli wam to pomaga, to gdy znajdę chwilkę będę przeglądał programy i w razie czego wysyłał coś. :smiley:

I jeszcze takie pytanko, czy musze wypełniać wszystkie pola zgłaszając nową wersję programu? :]

Czym więcej informacji tym lepiej. ;]

Przed chilką zaproponowałem nową wersję, ale nie pokazało się potwierdzenie wysłania - czy jest coś nie tak? :smiley:

Spróbuj może później :?

Jak już wspomniał juven to dział o linuxie będzie najprawdopodobniej w nowej wersji vortalu. Jeszcze chyba mają być dostępne programy na platformy 64-bit.

Jeżeli masz jakąś propozycję do działu linux to możesz ją zaproponować tutaj

Do jakiego programu ??

Zaraz sprawdzę czy propozycja pojawiła się w kolejce.

Hmm to chyba było Yahoo Widgets :smiley:

Czeka w kolejce do zatwierdzenia przez administrację, cierpliwości 8)

Jak można zgłaszać nowe wersje programów?

Np. Jest już dostępny AllPlayer 2.3.0

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=31

Link spod buttona zaproponuj program :stuck_out_tongue:

Właśnie prosiłem wyżej o stworzenie takiego guzika “Zgłoś nową wersję”, widać nie tylko ja go potrzebuje :smiley: