"Zgłoś recenzję do moderacji"

Jakże brakuje mi czegoś takiego. Pisałem już o recenzjach z d… publikowanych pod programami na portalu, nie mam pojęcia kto zatwierdza takie gnioty, ale wisi “to to” i straszy. Piszą je jacyś jednorazowi użytkownicy (0 komentarzy, 1 recenzja). I nic z tym zrobić nie można?

Przykłady:

Do Gimpa:

Do Google Chrome:

Hej,

Skoro nikt tego nie sprawdza, to po co w ogóle opcja późniejszego zatwierdzania przez moderację? Może niech recenzje pojawiają się zaraz po napisaniu? Po co taka sztuka dla sztuki?

Podziwiam,
Dimatheus

Obudzony 2 - ten serial nigdy się nie skończy. Może Ciebie posłuchają, bo rok temu też proponowałem:

Przydałby się przycisk i okno uzasadnienia zgłoszenia recenzji.

1 polubienie

Sam to już pisałem, ale to było dawno temu, jeszcze na wiosnę, a gnioty nadal wiszą.
Teraz mamy specjalny dział do takich rzeczy, więc powtórzyłem zgłoszenie, bo według mnie czym innym jest komentarz do programu, a zupełnie czym innym recenzja programu. Różnic chyba nie muszę opisywać, każdy je powinien rozumieć.
Choć czytając te zatwierdzone “recenzje” mam wątpliwości…

1 polubienie

Redakcja sama się prosi, żeby zgłaszać problemy bez tłumika, czyli bez znieczulenia miejscowego.

Tez chciałem poprawić swoją recenzje i nawet pisałem do redakcji ale bez odzewu

Tak czytam forum DB i często “Redakcja się nie odzywa” “Admin nie odpowiada”.

No nie ładnie robią, a przecież to dzięki userom ta strona istnieje, jak widać wszelkie powiązania finansowe z microsoftem, operą itp zrzuciła userów na dalszy plan i teraz już wygląda to jak by olewali (może mają tyle pracy…) zwykłych użytkowników.

Nie mówiąc już o tym, ze coś zostanie poddane moderacji a przepuszczane są takie rzeczy, że z pewnością nikt tego nie czyta… ale ładnie brzmi, ze moderator musi zatwierdzić.