Zgłoszenia błędów w nowej wersji forum (IPBoard)

odkryłem błąd który pozwala lajkować sobie posty, przykładem może być ten post: KLIK :slight_smile:

post-219427-0-21287300-1386260435_thumb.

Hej,

Myślę, że większym problemem jest to, że po zlajkowaniu posta, nie jest możliwe jego odlajkowanie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

W galerii po wejściu w swoją grafikę widnieje opcja Moderacja grafiki, a chyba nie powinno jej tam być.

(po kliknięciu w nią pokazuje komunikat że nie ma się uprawnień)

I dajcie możliwość kasowania własnych wstawek w galerii.

post-25162-0-66662300-1386261361_thumb.j

Ale się ciesze że jest nowa odsłona forum. :slight_smile: Strasznie się cieszę. :slight_smile:

Co do tematu, to fajnie by było jak by można na SB edytować swoje wpisy, jak i również można by było dodać, dodawanie automatycznie nicka (oczywiście na SB) po kliknięciu go. :slight_smile: Na kilku forach coś takiego widziałem. :slight_smile: Fajna sprawa. :slight_smile: Co do Lewej strony Avatara, to jeśli chodzi o moją osobę to mi pasuje, ale też dodał bym pod Avatarem przycisk z PW. 

 

P.S

A tak poza tematem, cieszę się że jest ta nowa edycja, ponieważ przy poprzedniej edycji się nie odnajdywałem na forum a teraz czuję się jak w domku. :) 

Przecież to jest. Wystarczy kliknąć znak @ przy nicku.

PW jest w okienku które pojawia się po najechaniu kursorem na nick ( opcja wiadomość ), ale faktycznie ten dymek jest mało przyjazny, lepiej by było gdyby te opcje były na wierzchu jak w phpBB.

 

Co do wstawiana nicka w SB to jest tak jak Areh napisał ale na forum również by się to przydało :slight_smile:

 

I czy mi się wydaje czy opcja cytuj robi to samo co opcja odpowiedz? Jeśli tak to nie widzę sensu by istniały obydwie na raz :slight_smile:

Właśnie to zauważyłem. :wink: Wybacz. :) 

Ogółem robią to samo, w szczególe inaczej działają. Z pomocą “Cytuj” możesz “zebrać” kilka postów i po zatwierdzeniu przejść do “Dodaj odpowiedź”, Przycisk “Odpowiedz” cytuje z jednego posta i przerzuca do pola odpowiedzi. Innymi słowy pierwszy może robić za muli-cytowanie, drugi za cytowanie pojedyncze (oczywiście daje się nim cytować więcej, ale jest to bardziej upierdliwe ;)).

Tak więc sens jest, ale nazewnictwo jest chyba nieco mylące (raczej nie ma lepszego tłumaczenia)… gorzej jest za to z “Napisz”, gdzie tego posta napisałem i w tym momencie go dodam do tematu tymże przyciskiem :slight_smile:

Cześć,

 

Nie wiem czy to błąd forum, czy znów czegoś nie rozumiem. W profilu użytkownika, mamy zakładkę Tematy, która pokazuje wątki przez nas założone.

Skoro tak, to dlaczego pokazuje tylko kilka najnowszych a nie wszystkie?

Bo wszystko masz w zakładce “Zawartość” - wiem, pomieszane to trochę.

Cześć,

 

Faktycznie trochę to zakręcone.

Dokładnie, jak się przełączysz na wersję angielską, to ten przycisk nazywa się multi quote. Multi quote (multicytowanie) działa na takiej zasadzie, że klikasz przy wybranych postach cytuj, skrypt zlicza cytowania, np. klikasz cytuj przy moim poście, potem klikasz cytuj przy poście Areha, potem przy poście rgabrysiaka i jeszcze kogoś innego, potem klikasz odpowiedz na cytowanie i w polu edycji masz pokolei wklejone cytawania, na które możesz dąć odpowiedź. Działa to podobnie jak w phpBB, z tym, że tam musiałeś najpierw zaznaczyć tekst i kliknąć cytuj z zaznaczenia, obecne rozwiązanie jest wyogniejsze, przynajmniej dla mnie.

Nie działają linki w cytatach, nie jest kopiowany cały link tylko jego skrócona nie działająca postać.

Przy przewijaniu sb player wyjeżdża poza sb :smiley:

W momencie przejścia lub odświeżenia głównej, kiedy sidebar został zwinięty/ukryty, po jego rozwinięciu belki tytułowe nie posiadają przycisku zwijania/rozwijania swoich treści, nie jest też pamiętany stan ukrycia tych treści (są widoczne). Zaobserwowane na Fx 25.0.1…

 

Reprodukcja jakby powyższe nie było zrozumiałe:

a. Brak przycisków zwijania/rozwijania:

  • po wejściu na główną ukryj boczny (jeśli tego nie zrobiłeś) panel z “Najnowsze tematy” i “Aktualizacje statusu”

  • odśwież stronę i odkryj sidebar. Najedź na którąkolwiek belkę tytułową, na jej prawej stronie powinien być widoczny “X” zwijający zawartość

  • bez ponownego ukrywania panelu odśwież stronę jeszcze raz i najedź na którąś z belek tytułowych, “X” się pojawia

b. Stan ukrycia zawartości:

  • przy odkrytym panelu odśwież stronę (jeśli “X” się nie chce ujawnić), zwiń “Najnowsze tematy” i/lub “Aktualizacje statusu”

  • ukryj boczny panel i odśwież stronę

  • rozwiń sidebar, zwinięte zawartości pokażą się jako rozwinięte, dopiero po kolejnym odświeżeniu, bez ukrywania panelu, zostaną one na powrót ustawione w stan zwinięty

Czytałem o tym problemie z logowaniem i ja mam go ciągle. To jest smutne, bo ten problem miałem od bardzo dawna jeszcze za starej wersji forum, tylko wtedy był sposób. Mogłem się zalogować bezpośrednio przez forum i byłem wtedy zalogowany tu i tu. Teraz nowe forum ten sam dziwny sposób logowania co na portalu i jestem w kropce. Próbowałem przez IE, Opera, Firefox na Windows 7, czyste isntalacje, czyszczenie ciasteczek i co mi tylko do głowy przyszło. Na portalu wyrzuca, że nieprawidłowe dane, na forum wali error 500, czasami przez portal jak próbuje również.

 

Odzyskiwania hasła nie widzę na stronie logowania co jest według mnie śmieszne, bo ta opcja powinna tam być.

 

Mam ostatnią zalogowaną sesję pod Linuksem, jak mnie wywali to nie wiem co robić. Baa okazuje się, że konta też nie mogę usunąć normalnie, co też jest bardzo głupim zwyczajem i “chamstwem” (nie wiem jak to inaczej nazwać ostatnio dość modne, aby utrudnić jak najbardziej).

 

Pytam co można zrobić, myślę nad zmianą hasła, ale jak nie zadziała to jak ja się później niby zaloguje?

Nie mam problemu z sesją w Linux. 

Odzyskiwanie hasła przecież jest…

A przycisk “Problem z logowaniem?” od czego jest? https://ssl.dobreprogramy.pl/OdzyskiwanieHasla.html

Będąc szczery nie mam bladego pojęcia dlaczego go wcześniej nie widziałem.

 

Skorzystałem z odzyskiwania hasła, podejrzałem swoje stare i postanowiłem dać mniej złożone bo to tutaj prawdopodobnie tkwił problem.

 

Miałem małe/duże litery, cyfry, znaki specjalne oraz nawiasy pewnie coś z tego nie pasowało nowej stronie logowania.

no to kolejny błąd na SB :slight_smile: mając kogoś na liście ignorowanych jego wpisy są ukrywane, opcja pokaż wpis działa na Shoutboksie prawidłowo, jednak po wejściu do archiwum wpisów na SB można klikać przycisk Pokaż wpis do woli a wpis i tak się nie pokaże.