Zgubiłem naklejke od windowsa

(Hodowca Szymon) #1

witam :slight_smile: niestety zgubiłem najklejke-babcia wyrzuciła :frowning: a za 15 dni mam aktywacje Windowsa Visty Home Basic ;( idzie kupic nowego cd-key-klucza???co mam zrobić;( oczywiście mam Windowsa oryginalnego :smiley:

(fiesta) #2

Są aplikacje do odczytu seriala z zainstalowanego windowsa :slight_smile:

(Hodowca Szymon) #3

Jakie???programy??

(fiesta) #4

Poszukaj na google, ja z wiadomych przyczyn ci nie podam :stuck_out_tongue:

(Hodowca Szymon) #5

a słyszałem ze idzie kupic nowego cd-key??? prawda to???

(Dariusz Szymaski11) #6

n.p Everest, zakładka system operacyjny

(Hodowca Szymon) #7

a idzie kupic tego nowego cd-key ??

-- Dodane 11.01.2009 (N) 19:13 --

a idzie kupic tego nowego cd-key ??

(xomo_pl) #8

tak ale klucz musi być wpisany do systemu bo jak nie jest to niby z czego odczyta? a autor zapewne keya jeszcze nie wpisał....

(Hodowca Szymon) #9

noo bo pisze ze moge kupic nowy klucz przez onlain ale nie wiem jak pozniej;/

(janiś) #10

a po co kupować, chcesz jeszcze raz płacić za to co już masz?

(Hodowca Szymon) #11

tylko nie wiem z kad go wziasc;(

(kazek31) #12

Tak możesz kupić nowy klucz kosztuje tylko 140 euro. To jest tak zwany zestaw legalizacyjny, a po drugie jeleni tu nie znajdziesz nikt ci nie poda swojego klucza. :lol:

PANOWIE I PANIE PRZY INSTALACJI VISTY NIE JEST WYMAGANE PODANIE KLUCZA INSTALACYJNEGO! !!

A tak w ogóle to poproś babcie niech teraz wyskoczy z kasy na nową windę. :smiley:

(Hodowca Szymon) #13

ale ja za 15 dni musz zrobic aktywacje produktu.. a nie mam naklepjki

(xomo_pl) #14

możesz przedłużyć o 30 dni, slmgr - rearm w cmd jako admin wpisz za 14dni, możesz tak 3x zrobić....

(niezDarek) #15

no to niestety masz jedno wyjście kupić nowy system, a ten odsprzedać może ktoś ma naklejkę a nie ma nośnika :stuck_out_tongue:

po drugie jak mogła ci babci wywalić naklejkę do śmietnika ?? nie patrzy co wyrzuca, jak nie wiesz czy potrzebne pytaj tak u mnie w domu jest, ewentualnie nurkuj do śmietnika może jeszcze jest

(Blotny) #16

Po pierwsze, czy napisałeś do pomocy Microsoftu?

Po drugie, cz na pewno masz legalnego Windowsa?

Bo skoro nie piszesz i nie chcesz napisać, to trochę to podejrzane.

devil33 , różnie to bywa. U mnie kiedyś w taki sposób pozbyt się map wartych parę patyków, naszczęście dało radę odzyskać.

(pysiu) #17

http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_ ... -1435.html Odzyskiwanie numeru seryjnego do Windows XP i vista :slight_smile:

(Utrivv) #18

A nei jest tak że można wystąpić o nową nalepkę?

W końcu MS zarzeka się że jak im prześlesz pirata to dadzą oryginał, ileż bardziej jak im prześlesz oryginał?

(niezDarek) #19

tak dobrze nie ma, duplikat płyty mogą ci wysłać ale już klucza ci nie wyślą, bo skąd mają wiedzieć czy nie chcesz licencji na drugiego kompa ??

(Adrian Ha) #20

Witam, a co mam zrobić kupiłem sobie nowy komputer , a licencje ( nalepkę) mam na starym komputerze chodź mi o obudowę , a nie idzie za bardzo tego odlepić bo się rozrywa