Zgubiłem naklejke od windowsa

witam :slight_smile: niestety zgubiłem najklejke-babcia wyrzuciła :frowning: a za 15 dni mam aktywacje Windowsa Visty Home Basic ;( idzie kupic nowego cd-key-klucza???co mam zrobić;( oczywiście mam Windowsa oryginalnego :smiley:

Są aplikacje do odczytu seriala z zainstalowanego windowsa :slight_smile:

Jakie???programy??

Poszukaj na google, ja z wiadomych przyczyn ci nie podam :stuck_out_tongue:

a słyszałem ze idzie kupic nowego cd-key??? prawda to???

n.p Everest, zakładka system operacyjny

a idzie kupic tego nowego cd-key ??

Dodane 11.01.2009 (N) 19:13

a idzie kupic tego nowego cd-key ??

tak ale klucz musi być wpisany do systemu bo jak nie jest to niby z czego odczyta? a autor zapewne keya jeszcze nie wpisał…

noo bo pisze ze moge kupic nowy klucz przez onlain ale nie wiem jak pozniej;/

a po co kupować, chcesz jeszcze raz płacić za to co już masz?

tylko nie wiem z kad go wziasc;(

Tak możesz kupić nowy klucz kosztuje tylko 140 euro. To jest tak zwany zestaw legalizacyjny, a po drugie jeleni tu nie znajdziesz nikt ci nie poda swojego klucza. :lol:

PANOWIE I PANIE PRZY INSTALACJI VISTY NIE JEST WYMAGANE PODANIE KLUCZA INSTALACYJNEGO! !!

A tak w ogóle to poproś babcie niech teraz wyskoczy z kasy na nową windę. :smiley:

ale ja za 15 dni musz zrobic aktywacje produktu… a nie mam naklepjki

możesz przedłużyć o 30 dni, slmgr - rearm w cmd jako admin wpisz za 14dni, możesz tak 3x zrobić…

no to niestety masz jedno wyjście kupić nowy system, a ten odsprzedać może ktoś ma naklejkę a nie ma nośnika :stuck_out_tongue:

po drugie jak mogła ci babci wywalić naklejkę do śmietnika ?? nie patrzy co wyrzuca, jak nie wiesz czy potrzebne pytaj tak u mnie w domu jest, ewentualnie nurkuj do śmietnika może jeszcze jest

Po pierwsze, czy napisałeś do pomocy Microsoftu?

Po drugie, cz na pewno masz legalnego Windowsa?

Bo skoro nie piszesz i nie chcesz napisać, to trochę to podejrzane.

devil33 , różnie to bywa. U mnie kiedyś w taki sposób pozbyt się map wartych parę patyków, naszczęście dało radę odzyskać.

http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_ … -1435.html Odzyskiwanie numeru seryjnego do Windows XP i vista :slight_smile:

A nei jest tak że można wystąpić o nową nalepkę?

W końcu MS zarzeka się że jak im prześlesz pirata to dadzą oryginał, ileż bardziej jak im prześlesz oryginał?

tak dobrze nie ma, duplikat płyty mogą ci wysłać ale już klucza ci nie wyślą, bo skąd mają wiedzieć czy nie chcesz licencji na drugiego kompa ??

Witam, a co mam zrobić kupiłem sobie nowy komputer , a licencje ( nalepkę) mam na starym komputerze chodź mi o obudowę , a nie idzie za bardzo tego odlepić bo się rozrywa