Zidane najlepszym piłkarzem MŚ 2006

Przeczytajcie w newsie

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1353499,wiadomosc.html

FIFA wybrała go na najlepszego piłkarza na Mundialu 2006

Uważam, że to słuszna decyzja - jedno nieprzemyślane zagranie nie może przekreślać klasy i geniuszu Zizu :slight_smile:

Obejrzyjcie sobie to co inni nie pokazują !

http://www.youtube.com/watch?v=NBV52GPhNjw

może i grał ładnie, ale uwarzam, że “najlepszy” zawodnik mistrzostw nie powinien był zrobić czegoś takiego, jak dla mnie nie powinien był dostać tej nagrody

Link 1 nie działa a 2 jest żenujący … :expressionless:

moim zdaniem pirlo zasluzyl bardziej

Działa :]

I w ogóle nie zgadzam sie z tym aby Zizou dostał nagrode Najlepszego piłkarza MŚ 2006 :? Za co ? Za to ze strzelił kilka karniaków i za uderzenie Materazziego z byka :?

Żal i tyle ;]

I slusznie, zaslużyl jest to mój Idol i tak pozostanie nie patrze na zachowanie patrze na gre… :slight_smile:

a czym że jest gra jak nie zachowaniem… idol który nie ma pojęcia o fair play… śmiech na sali…

wielki micz zidane buhahaha to już lepiej macdonaldo grał na tych mistrzostwach :roll: albo rasiak 8)

Szkoda że Zidan zakączył kariere tak ale niema co go winic to są emocji nie jeden wychodząc na boisko by zemdlał :mrgreen: szkoda że pokazują jak on go udeża z główki ale niepokażą jak walną zidana z łokcia …

Co racja to racja, Zidane nie grał nic wielkiego, nawet niiespecjalnie mnei przekonał. Jak napisał ktoś wyżej, on tylko strzlił parę karniaków i uderzył Materazziego. Moje zdanie jest takie, że albo Cannavaro albo Pirlo, bo to oni jednak doporowadzili swój zespół do finału i zwycięstwa w nim. Jak nie oni to chyba nikt tak bardzo nie zasłużył na tę nagrodę.

A oglądaliście początek finału ? Jak Cannavaro brutalnie faulował ? Jak faulowali Maloudę, Vieire i Henrego? A pozniej samego Zidana? To nie przypadek to premedytacja. A sędzia milczał. Zreszta nie widziałem zeby Francja podczas Mundialu tak sie zachowywała jak Portugalia czy Włosi.

To FIFA uznała nagrodę dla Zidane.

Robinhio, ty naprawdę masz coś z telewizorem albo z oczami, co jak co ale Canna brutalnie faulował Maloudę i Zidana? Człowieku, śnieży Ci chyba TVP1 co? Bez przesady, grał czysto, a już na pewno przy pierwszym karnym francuzik pokazał kawał aktorstwa, które jakże często zarzuca się Włochom. Ludzie skończcie to, Italia jest najlepsza naświecie i koniec, a wasze głupie komentarze tego nie zmienią.

dr_idea

Spokojnie. Nie sniezy mi TV. Kazdy widział brutalne wejscie Cannavaro na Zidane w wyniku czego odniosł kontuzję barku. To było ostre wejscie. Rozumiem, ze jestes fanem Włochów ja jednak nie jestem fanem Francji bo to i tak nie był dla mnie faworyt. Jednak staram sie obiektywnie oceniać. A to ze o tym piszemy to wszedzie tak jest na forum. Ten temat jest gorący. A temat to przyznanie nagrody dla Zidane a nie o Włochach czy Francuzach.

A może widzieliście mecz Francji z Brazylią? Co Zidane tam wyprawiał to długo można opowiadać. To był Jego najlepszy mecz i choćby za to należy mu się ta nagroda. Moja typy:

  1. Zidane

  2. Cannavaro

  3. Ayala albo Cicinho (czy jak to się tam pisze)

Jak widac pierwsz dwójka się zgadza.

Zidane powinnien dostać nagrodę za “najlepszą główkę turnieju”.

Hmmm a Mi się podobala ta bania w wykonaniu Zizu :slight_smile: moim zdaniem zasłuzyl na ta nagrode bo Zizu to Mistrz ktory cos ze soba reprezetuje a to że pociagnal z baski jednego makarona to nic nie przekresla wam chyba tez czasam puszczaja nerwy. Ale to co powiedzial Makaron do zizu musiala byc naprawde chamskei. Hmm na moje to ten makaron zrobil to specjalnie zeby sprowokowac i zeby osłabyc reprezetacje francji

Zgadzam się z tobą w stu procentach :stuck_out_tongue:

Gdyby nie konczył kariery to nie był by najlepszym zawodnikiem. Lepszy był Klose lub Podolski