Zidane najlepszym piłkarzem MŚ 2006

A ja uważam inaczej :stuck_out_tongue:

Dostał nagrodę, bo był najlepszy, tak go ocenili :slight_smile:

Bez przesady grał zbyt mało, żeby możnabyło mówić o jakiejkolwiek nagrodzie…

Klose napewno tak co do Podolskiego to trochę jednak przesada 1 mecz dobry 2 słaby więc nie wydaje mi się, żeby zasłużył na tą nagrodę… Dla mnie najlepszym zawodnikiem był Cannavaro. Naprawde to co wyczyniał na tym turnieju było niesamowite. Zidane też był wspaniały ;). Obaj zasłużyli na tą nagrodę, ale niestety wygrać mógł tylko jeden :d.

:o I kto tu jest głupszy? OMG.

akcja z główką była moim zdaniem genialna - dzięki niej dla niektórych mało emocjonujące mistrzostwa stały się naprawde ciekawe i zakakujące :mrgreen:

nie przeginaj, bo spotka ciebie nagroda :evil:

Jezeli chodzi o całokształt gry, kandydaturę zawodników, rozwazano z druzyn które znalazły się w pólfinale. W moim odczuciu Zidane, został nie słusznie uznany najlepszym graczem MŚ…

Takiego zawodnika powinna cechować nie tylko piekna i skuteczna gra, ale równowaga spokój i gra FairPlay, nio ale Fifa podjeła taką a nie inną decyzje i czy nie chcemy musimy się z nią zgododzić. Ale z drógiej strony począwszy od 2 rundy, Francja zrobiła ogromne postępy i to zdecydowanie za sprawą Zidana, który poprowadził drużynę az do wielkiego finału. Jednak tym występkiem, stworzył ogromną plame na swojej pieknej i wspaniałej karierze. I ja go tak zapamietam , jako świetnego piłkarza, który zawdową piłkę skonczył w niechlubny sposób, a szkoda. I zapewnie takie odczucia mam nie tylko ja.

Jak dla mnie wybranie Zidana za najlepszego

zawodnika jest pomyłką - delikatnie mówiąc.

po pierwsze pisze sie zidane’a a nie zidana :smiley:

po drugie spoko, ale może być uzasadnił swoją wypowiedź? to nie przystoi moderatorowi

wiesiek555 co przystoi moderatorowi to nie Twoja sprawa :] Nie bądź taki hej do przodu :smiley:

PS. Dość mam już tych fanów Zidane’a :frowning:

asterisk

Uzasadnij to :smiley:

ja nie jestem fanem zidane’a bo mysle ze nie powienien dostać nagrody tylko prosze asteriska o uzasadnienie. trudno zrozumieć? :wink:

Ludzie, MAtko Boska, co tu uzasadniać. Zidane nie powienien zostać wyrózniony, ponieważ:

  1. Nic wielkiego nie pokazał, oprócz strzeleniu paru karnych (nie wspomnę o tym finałowym, który był fuksiarski jak cholera). Niektórzy napiszą, że pogromił Canarinhos - /cenzura/ prawda, Brazyli była cienka i Zidane właściwie niczym nie zachwycił, Brazylijczycy byli totalnie “przereklamowani”, nawet bez Zidane’a nie mieli prawa wygrać.

  2. Powinien ją dostać Fabio Cannavaro albo Andrea Pirlo, nikt inny. Pierwszy harował jak wół w każdym meczu Italii, grał bardzo czysto, pewnie, bez żadnych wielkich błędów. Prawdziwy kapitan. Pirlo - znakomity przegląd gry, cichy bohater całego mundialu. Dogrywa, walczy, drybluje, fantastyczny zawodnik. W 7 turniejowych meczach wysoka, równa forma.

Myślę, że któryś z Włochów zasłużył na tę nagrodę, przede wszystkim dlatego, że to oni zostali mistrzami świata i żaden z powyższych nie faulował (jeśli można to nazwać faulem) tak brutalnie swoich rywali jak Zidane Materazziego. Po prostu to było żenujące zachowanie człowieka, który jest teraz kreowany przez miliony na wielkiego mistrza. Po raz kolejny - /cenzura/ prawda. FORZA ITALIA!

dr_idea

To twoja opinia a ja chcialem aby napisał to asterisk.

dr_idea ale ty jesteś inteligentny…

nie zaprzeczam że zizou sie nie nalezało i tak uwazam!

ale nie podoba mi się że moderator pisze coś bez uzasadnienia - to puste słowa! jak ktoś cos napisze np. nod jest lepszy od avasta bez uzasadnienia to jes źle i modzi maja pretensje. a powinni dawać przykład!

Widzieliście jak naprawde faulował Zidane?

No to sobie zobaczcie http://www.poloniamarklowice.fora.pl/viewtopic.php?t=37

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

To już chyba nie Twoja sprawa ?

A cóż tu uzasadniać Piłkarz tej klasy, niemal wzór dla

młodszych zawodników zachował się jak zwykły chuligan.

Ktoś taki nigdy,ale to nigdy, nie powinien zejść do takiego

poziomu, a tymczasem sposób wykonania tej “główki”

świadczył o posiadanych i w tej mierze zdolnościach.

Przyznanie tytułu w sytuacji wyrzucenia z boiska za zwykłe

chuligaństwo nosi pewne ( jest to być może za daleko idące

stwierdzenie ) cechy promocji tego typu zachowań.

Dlatego uważam to za pomyłkę i jeszcze jeden asumpt do

takich właśnie dyskusji

Asterisk nie musi niczego tłumaczyć dlaczego tak myśli skoro tak uważa to ok. Boze podniecacie sietym Zidanem tak jakby zrobił nie wiadomo co

Najwyraźniej sobie pomyliłeś dział techniczny z Na Luzie

O wywołaniu zbędnej zadymy - nie wspomnę :evil:

Po pierwsze z szacunkiem piszcie o Zizu bo ma on swój wiek :stuck_out_tongue: i tu jest to sedno sprawy jego wiek! !!

Ale on nie tylko swoją grą coś reprezentował, ale swoją postawą, byw wzorem dla milinów młodych ludzi, nieche całkowice go winić, bo to tylko człowiek i każdemu zdarazają sie chwile słabości, w najwzniejszych momentach, ale wybór go na najlepszego piłkarza MS, to lekko powiedziane kontrowersyjna sytuacja :!: