Zmiana kategorii forum

Dobrze byłoby zrobić mały porządek (update :wink: ) z kategoriami na forum.
Jedna sprawa to wywalenie zdublowanych działów GIEŁDA, o czym pisaliśmy już tutaj ponad tydzień temu:

Druga natomiast to utworzenie działu OFF-TOPIC (czy jak go tam zwał), o czym pisałem już kilka razy, pierwszy raz tak z rok temu.
Chodzi o tematy, które absolutnie nie pasują do innych działów forum, a umieszczanie ich w ROZRYWKA → NA LUZIE :-) jest bzdurą. Nie wszystkie pytania są rozrywką i to na luzie.

Jeden z przykładów, gdzie w sumie nie wiadomo gdzie to umieścić czy przenieść:

O ile pamiętam, zawsze było tłumaczenie, że Na luzie nie jest działem do wszystkiego a forum samo w sobie nie służy o dyskusji o krawiectwie na przykład.

Generalnie obawiam się, że to nie przejdzie.

A Ja już nie…więc tak dla odświeżenia, przypomnij jaki miałeś poprzednio nick/nicki na DP?

O ile pamiętam, od ponad roku na forum panuje dowolność i można rozmawiać o wszystkim i wszędzie, offtop w działach technicznych również nie stanowi żadnego problemu.

Uporządkowanie działu Giełda było nie raz, nie dwa omawiane - już po zmianie skryptu na forum i jak widać wszystko zostało po staremu, więc @Radek68 jeśli masz wyjątkową siłę przebicia jestem za zrobieniem generalnego porządku.

Tworzenie zaś nowego działu do tzw. luźnych dyskusji uważam za zbyteczne - odkąd jestem na forum dział Na luzie był zbiorem wszystkiego co nie pasowało do innych działów na forum. Jeżeli jednak większość chce czegoś nowego, niech tak będzie.

1 polubienie

Nie, większość nie będzie chciała, albo jej to zwisa…

Zdecydowanie przytaknę…pomysł żaden, sens jeszcze mniejszy…tworzyć nowe miejsce, dla nowego chaosu…

1 polubienie

Co to ma być…

No dobra, to gdzie umieścić to pytanie o opłaty w PayPal?
W Rozrywce??

Na luzie, ale to tylko moja delikatna sugestia.

Zmienić nazwę “Na Luzie” na “Offtop” i się samo rozwiąże.

1 polubienie

Na luzie to poddział Rozrywki, więc raczej słabo.

Może być, ale jednak nadal jest to w Rozrywce

Dodać do Rozrywka “Rozrywka i Offtop” i z bani :smiley:

1 polubienie

No i o to mi właśnie chodzi. O utworzenie takiego działu, bądź zmianę nawy działu i poddziału na adekwatną. Z tym, że ja tego zrobić nie mogę i stąd wątek i sugestia do administracji. :slight_smile:

Skoro i tak już jest cały niepotrzebny dział “Inne kategorie” to dlaczego nie zrobić tam “off-top”? Moim zdaniem pomysł dobry, a na pewno lepszy od kategorii “Kryptowaluty”, czy “akcje charytatywne”…

edit.
A co to jest Społeczność/Czat? Po co to komu? Kiedy zostaną posprzątane kategorie związane ze starymi konkursami?

A no właśnie.
Ja nie mam takich uprawnień, a ci co mają… :wink:

3 polubienia