[BŁĄD] Stare podkategorie "giełda - ..." znów dostępne

(krystian3w) #1

Ostatnio zauważałem, że można wybrać je do utworzenia tematów i nie obsługują one tagów #kupię / #sprzedam / #zamienię.

Dodatkowo jak to nie kategoria robiła problem, to tag #zamienię się jakby popsuł (po zapisie wyparowywał) a chwilowo na szczęście działa.

Zmiana kategorii forum
(pocolog) #2

Chyba niedokładnie Tomek posprzątał ostatnim razem i wylazło spod dywanu po aktualizacji forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

(krystian3w) #3

Najdziwniejsze że są tam jakieś 3 - 4 tematy z stycznia - marca 2017.

Jakby ich nie przenieśli, bo nie pasowały do pomysłu.

(Radek68) #4

Faktycznie, są 4 stare działy, jest kilka starych tematów… ???
No dobra, tematy zaraz przeniosę, ale działów nie mogę ukryć, to robota dla admina.
@tomekb, @fademind

(Radek68) #5

Dobra, poprzenosiłem, reszta w gestii, jak pisałem, administracji.

(Radek68) #6

@tomekb - od dwóch miesięcy (od początków marca) wiszą te bezsensowne działy giełdy. Nikt nie wie po co one się pojawiły, to tylko zamieszanie. A ja tego naprawić nie mogę…

image

(tomekb) #7

Rzucę jutro okiem, faktycznie dziwne…

(Radek68) #8

@tomekb - no tak, zawsze po dziś jest jutro…

(krystian3w) #9

Może zniknie po przeniesieniu przypiętego wątku ale czy nie padnie nagle cała giełda to nie mam pojęcia, nie mam możliwości przetestowania stawiając własne discourse.

(freshmeat) #10

Coś poza rzuceniem okiem zostanie w tym temacie zrobione?

(DewX) #11

@tomekb ? Oznaczam bo nie chcę abyś przeoczył :stuck_out_tongue_winking_eye:

(freshmeat) #12

Chyba przeszliśmy do fazy: udajemy, że tego nie widzimy.

(tomekb) #13

Dzięki za przypomnienie, właśnie poprawiłem.

(freshmeat) #14

Naprawa drobnego błędu - ponad miesiąc. Ciekawe ile czasu trwa naprawa tych większych.

(DewX) #15

Poczytaj wątek pomysłów i usterek dotyczących bloga TUTAJ oraz żarcie CPU. W tych ogromnych tematach nie widać większej inicjatywy ze strony osób odpowiedzialnych za daną rzecz. Nie mówię, że całkowicie jest olewka, ale wiele rzeczy zostaje bez odpowiedzi.