[BŁĄD] Stare podkategorie "giełda - ..." znów dostępne

Ostatnio zauważałem, że można wybrać je do utworzenia tematów i nie obsługują one tagów #kupię / #sprzedam / #zamienię.

Dodatkowo jak to nie kategoria robiła problem, to tag #zamienię się jakby popsuł (po zapisie wyparowywał) a chwilowo na szczęście działa.

Chyba niedokładnie Tomek posprzątał ostatnim razem i wylazło spod dywanu po aktualizacji forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Najdziwniejsze że są tam jakieś 3 - 4 tematy z stycznia - marca 2017.

Jakby ich nie przenieśli, bo nie pasowały do pomysłu.

1 polubienie

Faktycznie, są 4 stare działy, jest kilka starych tematów… ???
No dobra, tematy zaraz przeniosę, ale działów nie mogę ukryć, to robota dla admina.
@tomekb, @fademind

Dobra, poprzenosiłem, reszta w gestii, jak pisałem, administracji.

@tomekb - od dwóch miesięcy (od początków marca) wiszą te bezsensowne działy giełdy. Nikt nie wie po co one się pojawiły, to tylko zamieszanie. A ja tego naprawić nie mogę…

image

2 polubienia

Rzucę jutro okiem, faktycznie dziwne…

1 polubienie

@tomekb - no tak, zawsze po dziś jest jutro…

Może zniknie po przeniesieniu przypiętego wątku ale czy nie padnie nagle cała giełda to nie mam pojęcia, nie mam możliwości przetestowania stawiając własne discourse.

Coś poza rzuceniem okiem zostanie w tym temacie zrobione?

@tomekb ? Oznaczam bo nie chcę abyś przeoczył :stuck_out_tongue_winking_eye:

Chyba przeszliśmy do fazy: udajemy, że tego nie widzimy.

Dzięki za przypomnienie, właśnie poprawiłem.

Naprawa drobnego błędu - ponad miesiąc. Ciekawe ile czasu trwa naprawa tych większych.

1 polubienie

Poczytaj wątek pomysłów i usterek dotyczących bloga TUTAJ oraz żarcie CPU. W tych ogromnych tematach nie widać większej inicjatywy ze strony osób odpowiedzialnych za daną rzecz. Nie mówię, że całkowicie jest olewka, ale wiele rzeczy zostaje bez odpowiedzi.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.