Zmiana ustawień słuchawek czy to możliwe?

Nie wiem może starszą wersje tego programu trzeba nie wiem co dalej począć chyba będę słuchał na odwrót na starych słuchawkach tak robiłem tylko że dopiero teraz jak nowe kupiłem to się pokapowałem ale ogólnie mi to w grach nie przeszkadzało czy oglądaniu filmów a grzebie przy tym odkąd wróciłem z pracy i powoli mam dość szczególnie że o 3 30 rano wstać trzeba masakra szlag człowieka trafić może ;d

Dominik nie denerwuj się, nie musisz tego robić dzisiaj.
A tak na spokojnie, to w jaki sposób przeszkadza ci ten kabel jak masz założone te słuchawki normalnie, tak jak on?
Trochę nie rozumiem przecież on tylko po ramieniu ci zwisa.
https://www.youtube.com/watch?v=KPIkCBUis2I

Pomogę jak wrócę do domu na swój sprzęt, bo na obecnym nie dam rady nic zdziałać. Program może nie startować ze względu na brak jakichś bibliotek typu Visual C++.

No i fajnie, bo kolega “utknął” i niepotrzebnie się stresuje.

Której wersji konkretnie ja mam visual C 2008 .2013, 2017 pobrałem taki program do tego Equalizer działa z nim i tam można wybrać urządzenie ale nie wiem czy dobrze robię :
Peace program oto screen

Wybierasz trzecią opcję w menu, czyli tylko głośniki.

Ja inaczej siedzę niż on jestem odwrócony i jak założę słuchawki poprawnie to mi mi ściska szyje kabel i mnie to wnerwia jakbym miał tak jak on to luz by był.

No ok ale potem i tak edytora nie będę mógł uruchomić bo to działa ale reszta od tego programu nie działa .

Chyba że mam w Peace to zrobić zamiast w tym edytorze

Jakiej wersji Microsoft visual potrzeba żeby ten Equalizzer działał ?

Pobrałem wersje 1.0 tego programu i się uruchomił zrobiłem tak jak w instrukcji i do tego można to włączyć lub wyłączyć w każdej chwili nie wiem czy po uruchomieniu systemu za każdym razem trzeba będzie to robić czy tak już zostanie ? I ten program nie musi być włączony żeby to działało na podstawie tego filmiku stwierdzam że się udało zamienić prawą słuchawkę na lewą i lewą na prawą dziękuje bardzo za pomoc.

2 polubienia