Zmiana wyglądu forum?

Pobrałam sobie arkusz CSS z wątku konkursowego: https://forum.dobreprogramy.pl/t/wasze-modyfikacje-wygladu-forum-zgloszenia/524755 - bardzo spodobał mi się “Dobre Zielone” użytkownika tomekb. Tylko teraz nie mam pojęcia gdzie mam go wczytać, aby zmienić ten wygląd. Ktoś podpowie?

1 polubienie

Najlepiej zainstalować Stylish dla przeglądarki z jakiej korzystasz: https://userstyles.org/ - dostępne dla Firefox, Chrome, Safari i Opery. Później taki styl wczytujesz w Stylishu i działa.

1 polubienie

Stylish to ja mam i używam, ale myślałam, że skoro jest taki konkurs, to może bez żadnych dodatków i niezależnie od rodzaju używanej przeglądarki jest teraz taka opcja na forum, tak jak kiedyś można sobie było wybrać skórkę. Tak jakoś to zrozumiałam czytając o konkursie, dlatego szukałam tego w opcjach forum. Dziękuję za wyjaśnienie. Trochę to dziwne, że w temacie: https://www.dobreprogramy.pl/Wasze-modyfikacje-wygladu-forum-czyli-konkurs-na-najlepsze-karnacje,News,80503.html nikt nawet nie wspomniał o Stylish. W całym artykule nie ma nawet słowa o tym, gdzie ten arkusz CSS wczytać, a przecież nie wszyscy używają Stylish i ktoś może nie wiedzieć.

Ale tu wspomniał: Wasze modyfikacje wyglądu forum - ZGŁOSZENIA - link do tego tematu jest w artykule z DP. Jednak zgadzam się z tym, że powinno być to dokładniej opisane dla osób mniej zaawansowanych.

1 polubienie

Ten styl, podobnie jak inne zgłoszone, będzie za moment dostępny dla każdego - w profilu użytkownika będzie opcja “styl forum” i będzie można to sobie wybrać.

Póki co oczywiście można użyć Stylish.

1 polubienie

A, czyli jednak tak jak początkowo myślałam. Dzięki za info :slight_smile:

Widzę że niektóre z tyle są naprawdę odjechane. Dobra robota, pamiętajcie że wciąż czekamy na zgłoszenia do końca tygodnia :grinning:

1 polubienie

Hej,

Trzeba przyznać, że całkiem fajnie to działa. Rozumiem, że pomysł z przyciskiem na belce - tak by karnacje zmieniać na podobnej zasadzie jak na portalu - jest nadal aktualny?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Tak, na razie opcja jest schowana trochę celowo, chcemy wszystkie style dobrze przetestować, zanim udostępnimy to szerokiemu gronu.

Np. jak wrzucałem jeden z zaproponowanych styli, to kompletnie zablokowałem sobie forum i musiałem ręcznie w bazie przestawiać sobie karnację :wink:

1 polubienie

Hej,

Fajnie, że Ty masz takie uprawnienia. Gorzej, jak ktoś inny sobie zmieni i będzie to ostatnia zmiana w historii forum - bo więcej już go nie zobaczy na swoim profilu… :laughing:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja dziś forum nie widziałem, przez pół dnia, a to właśnie przez skórki, które sprawdzałem :laughing:

Hej,

Ja się zastanawiam, czy to przez skórki. Mnie to wyglądało na większy problem, bo forum nie ładowało się też w trybie prywatnym czy na Operze. A przecież chciałem zobaczyć forum jako anonim - i nie mogłem. Chyba coś na rzeczy jednak było.

Pozdrawiam,
Dimatheus