Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

Ja się zastanawiam po co są promowane te kategorie na takim portalu? :stuck_out_tongue:

Pewnie chodzi o pieniądze za te reklamy, żeby z czegoś utrzymać portal DP.

1 polubienie

Bo ktoś wpadł na durny pomysł że te tematy są “trendy”…

@anon54006378 Widocznie tak mówią statystyki, które administracja posiada.

Drugą sprawą jest to, że na te ramki może mieć wpływ WP.

1 polubienie

Hej,

I myślę, że takie tematy około motoryzacyjne przynoszą jednak największe profity finansowe.

Pozdrawiam,
Dimatheus

…ale to tematyka komputerowa skradła nasze serca…
Niechby był dział kulinarny i przedział piwny, byle generował ruch.

2 polubienia

Może nie największe ale pewno spore. To się sprzedaje co ludzie chcą kupić …

A jeszcze lepiej to co chcieliby :wink:

Opony do jaguara w x-com?

A gdyby nie chcieli, to im się da da da…
Dziurawe prezerwatywy ksiądz da w kościele, bo liczy na rychły wysyp dzieci*

1 polubienie

Widzieliście naszych alkoholików? A widzieliście jacy mężczyźni do nas przyjechali? Jeden przystojniejszy od drugiego. Smukli, silni, wysportowani. Niech się podzielą z nami genami, przecież dla nich to sama przyjemność”.

4 polubienia

Rosja to jednak stan umysłu :laughing:

Ale i u nas dawniej krążyły takie miejskie legendy o kioskarkach dziurawiących prezerwatywy :smiley:

1 polubienie

A co te Wasze wpisy mają z głównym tematem ? :stuck_out_tongue:

Nic :wink: Zupełnie nic :slight_smile:

1 polubienie

To nie jest miejska legenda, sam, na własne oczy to widziałem. Ten kiosk, choć w mocno zmienionej formie, istnieje do dziś:

image

1 polubienie

Czy moglibyście zatrudnić jakiegoś ogarniętego programistę, który zoptymalizowałby kod tego portalu? Przy kilkudziesięciu zakładkach w Vivaldim mam zużycie procesora na poziomie 20%. Otwieram DP i mam 100% CPU + zwiecha przeglądarki. Odechciewa mi się tu zaglądać.

1 polubienie

Wrzuć może chłopakom który proces przeglądarki tyle zżera, jaki OS, jaka wersja przeglądarki… może łatwiej będzie dojść co tak zabija CPU.

Już było powiedziane przez redakcje wiele razy że skrypty google są winne za obciążenie CPU.

1 polubienie

Zgadza się. Jedno piszą, a drugie robią:


Gdy Nasi wyłączają reklamy dla zalogowanych, to nie wyłączają mulących skryptów google.

@Bogdan_G ranga Ekspert to chyba na wyrost, co? :slight_smile:

@narandill ale co złego napisał? W temacie działania tych skryptów już mi się nie chce 10-ty raz poruszać tematu… Ile można utrzymywać stan, że wchodzenie DP sprawia wrażenie, jakby był kopalnią bitcoinów?

8 polubień