Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

(pocolog) #311

Ja się zastanawiam po co są promowane te kategorie na takim portalu? :stuck_out_tongue:

(Bartosz82) #312

Pewnie chodzi o pieniądze za te reklamy, żeby z czegoś utrzymać portal DP.

(~MacG) #313

Bo ktoś wpadł na durny pomysł że te tematy są “trendy”…

@_MacG Widocznie tak mówią statystyki, które administracja posiada.

Drugą sprawą jest to, że na te ramki może mieć wpływ WP.

(Dimatheus) #315

Hej,

I myślę, że takie tematy około motoryzacyjne przynoszą jednak największe profity finansowe.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Bogdan_G) #316

…ale to tematyka komputerowa skradła nasze serca…
Niechby był dział kulinarny i przedział piwny, byle generował ruch.

(Grzesiekk) #317

Może nie największe ale pewno spore. To się sprzedaje co ludzie chcą kupić …

(januszek) #318

A jeszcze lepiej to co chcieliby :wink:

(Bogdan_G) #319

Opony do jaguara w x-com?

A gdyby nie chcieli, to im się da da da…
Dziurawe prezerwatywy ksiądz da w kościele, bo liczy na rychły wysyp dzieci*

(januszek) #320

Widzieliście naszych alkoholików? A widzieliście jacy mężczyźni do nas przyjechali? Jeden przystojniejszy od drugiego. Smukli, silni, wysportowani. Niech się podzielą z nami genami, przecież dla nich to sama przyjemność”.

(pocolog) #321

Rosja to jednak stan umysłu :laughing:

Ale i u nas dawniej krążyły takie miejskie legendy o kioskarkach dziurawiących prezerwatywy :smiley:

A co te Wasze wpisy mają z głównym tematem ? :stuck_out_tongue:

(januszek) #323

Nic :wink: Zupełnie nic :slight_smile:

(Radek68) #324

To nie jest miejska legenda, sam, na własne oczy to widziałem. Ten kiosk, choć w mocno zmienionej formie, istnieje do dziś:

image

(Inventer89) #325

Czy moglibyście zatrudnić jakiegoś ogarniętego programistę, który zoptymalizowałby kod tego portalu? Przy kilkudziesięciu zakładkach w Vivaldim mam zużycie procesora na poziomie 20%. Otwieram DP i mam 100% CPU + zwiecha przeglądarki. Odechciewa mi się tu zaglądać.

(bachus) #326

Wrzuć może chłopakom który proces przeglądarki tyle zżera, jaki OS, jaka wersja przeglądarki… może łatwiej będzie dojść co tak zabija CPU.

(~MacG) #327

Już było powiedziane przez redakcje wiele razy że skrypty google są winne za obciążenie CPU.

(Bogdan_G) #328

Zgadza się. Jedno piszą, a drugie robią:

Gdy Nasi wyłączają reklamy dla zalogowanych, to nie wyłączają mulących skryptów google.

(narandill) #329

ranga Ekspert to chyba na wyrost, co ? :slight_smile:

(bachus) #330

@narandill ale co złego napisał? W temacie działania tych skryptów już mi się nie chce 10-ty raz poruszać tematu… Ile można utrzymywać stan, że wchodzenie DP sprawia wrażenie, jakby był kopalnią bitcoinów?