Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

Mi się podoba, jest jakiś wybór. Zawsze można zmienić na taki dział, który nam odpowiada :wink:

Przyciski ze strzałką w dół są widoczne tylko przy “TechMoto” i “SmartDom”. Więcej tego nigdzie niema.

Ja na mobilnej nie widzę “szczałek”:


Co za życie bez “szczalek”…

Ja, ale ciii nikomu nie mów :wink:

A tak poważnie zobacz na screena i autora wpisów.

Hej,

Mnie też zdecydowanie bardziej podoba się właśnie taki układ. :slight_smile:

Fajnie by było, gdyby kategorie można zwijać jak pogrupowane wiersze w Excelu.

Genialne! Po prostu genialne! Rozumiem, że ustawienia zapisują się w profilu użytkownika (jeśli jest zalogowany) czy w ciasteczku?

I to jest błąd, bo przecież można się ich pozbyć!

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Jak można się ich pozbyć?

1 polubienie

OOO i to jest kozak! Nice!

Bez secondary nie ma centymetrowego paska bzd. A jaka schludność!

To też jakiś pomysł, ale ja dalej uważam że te kategorie między newsami są w ogóle nie potrzebne, bez względu czy to jest smartdom czy coś innego co możemy sobie wybrać. Po prostu wchodząc na główną czytam “newsy”, później “blog” i dalej wbijam na forum w osobną zakładkę. Nie interesuje mnie czy newsy zaliczają się do grupy smartdom czy jakiejś innej. A jeżeli chcę do czegoś wrócić to wtedy szukam, albo przez kategorię, albo przez przeglądanie publikacji autora czy portalowa wyszukiwarkę. Moim zdaniem te kafle między newsami tylko rozpraszają i łatwiej coś przeoczyć.

2 polubienia

Strona główna i PUBLIKACJE, to te same strony, tylko na głównej dodano ramkę po prawej - gdzie jest co i u góry trzy kafle. Artykuły te same.
W sumie, to w kategoriach jest info. Na forum nikt nie schował zawartości.

Rozbudowali dobreprogramy, żeby zewsząd wylaziło to samo.
Za te pieniądze, to mógł być pałac. Ale jest sto razy większy mrówkowiec, żeby błąkać się między ekspozycjami. To tylko parę kilometrów kwadratowych tych samych treści.

Nie ma świętych w Lucyperium Molochium - toteż nieświęci forsę klepią.

Nie wiem już o co Ci chodzi… czy na coś się żalisz? Czy też może kogoś obrażasz? Czy po prostu czegoś nie doczytałeś… ? :slight_smile:

Jeśli pisałeś to do @Bogdan_G, to się nie przejmuj. Jego nikt nie rozumie :laughing:

2 polubienia

Zgadza się, nie wiem gdzie się podziało oznaczenie o odpowiedzi :wink:

Przy moim poście też zniknęło. Pewnie znowu jakaś aktualizacja forum była :smiley:

1 polubienie

Forum domyślnie chyba nie pokazuje, jeśli odpowiedź jest tuż pod postem, na który odpowiadamy.

Tak z siedem lat temu - dobreprobramy były przejrzyste, wszędzie można było wejść, a i nikt nie blokował reklam. Gdy zdarzały się jakieś trefne reklamy, to użytkownicy zgłaszali i było to usuwane.
Fakt - zmieniał się silnik, ale można było zachować wygląd.

Proszę powiedz jak się tego pozbyć ???

Po drugie zauważyłem, że jak się kliknie w strzałkę w dół przy “SmartDom” to się rozwija menu. Ale schować się tego menu już nie da. Nie działa chowanie - zwijanie tego menu. Można tylko rozwinąć i tyle. Proszę to poprawić.

Hej,

OKi, nie byłem do końca precyzyjny. Można pozbyć się niechcianych grup zastępując je po prostu innymi. Ja na przykład wybrałem Blogi i Poradniki. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Zauważyłem na portalu bardzo dobrą zmianę - strona się rozszerzyła i po bokach nie ma już przerażająco pustych przestrzeni, strona stała się bardziej przejrzysta i czytelna na ekranie FHD 24". Cały efekt nadal psują wplecione kafelki z newsami danej kategorii, obok których po prawej są dziwne puste przestrzenie (pewnie na reklamy), ale i tak doceniam tę pozytywną zmianę.

1 polubienie

Rzygać mi się chcę jak widzę te puste przestrzenie białe na stronie głównej dobreprogramy.pl koło TechMoto i trzeba wtedy dużo przewijać myszką w dół, żeby zobaczyć kolejne newsy.