Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

Ja juz tylko przegladam glowna strone. Czytam tytuly.jak cos mnie interesuje -googluje. Czyli to koniec dp.
Jakis zamiennik z newsami w polskiej sieci bez g*wnospamu wp? Ktos cos? Bede bardzo wdzieczny.

2 polubienia

Szkoda, duża strata dla jakości artykułów… No ale z drugiej strony może lepiej dla modelu biznesowego, gdzie bardziej ‘opłacalna’ jest papka.

Lepiej dla wspomnianej osoby (nie musi się zmuszać do tworzenia nic nie wartej papki) i dla samego portalu. Im bliższy jego koniec tym niestety lepiej.

Tu czegoś nie rozumiem, jak i po co by mieli zniszczyć DP, bo WP nie radzi sobie z technologiami? W sensie przedstawiania newsów, artów itd? To jak wcześniej DP wyglądał? Nie był przekupiony, czy był?

Nr jeden było DP a po wciągnięciu nr jeden będzie WP i tyle.

WP kupiło DP bo miało kolosalną społeczność i posłuch, chcieli to wykorzystać przez masę gówna, reklam itp. Po prostu skok na kasę. Nie zależy im zbytnio czy portal przetrwa bo to i tak konkurencja była i będzie o ile kompletnie nie zmienią marki (nadal są ludzie co się dziwią że WP jest szefem). Więc ciągną ile się na liczbie odwiedzających, jak studnia wyschnie to zasypią.

Tak zmiany na portalu są bardzo na gorsze nawigacja na stronie jest mecząca (typowe na wp),brak opcji zmiany wyglądu strony, artykuły krótkie ,opera mydlana 1 temat podzielony na kilka newsów np apple pay.

1 polubienie

@tomekb, obiecałeś wyłączone reklamy dla zalogowanych… Zalogowałem się przy całkowitym wyłączonym nano adblockerze i co moje oczy ujrzały? Pełno śmieci między tytułami artykułów na głównej stronie…

1 polubienie

Dla zalogowanych wyłączyć reklamy ? To niemożliwe haha.

Bywalcy mają reklamy wyłączone :wink:

1 polubienie

Mam bywalca i widzę śmieci na głównej…

Jak pisał @tomekb reklamy dopiero zostaną wyłączone dla tych najbardziej aktywnych. Na forum już od jakiegoś czasu bywalcy nie mają banera reklamowego.

Na forum… A na głównej stronie? Bo chyba nie ma podziału bywalec forum, bywalec głównej. Na samym forum nie ma reklam ogólnie, z tego co widziałem…

Logujesz sie na jedno konto i w sumie nie ważne czy siedzisz na forum, czy na głównej - czas i aktywność są liczone. Na podstawie tych danych reklamy mają być podobno wyłączane, ale na razie czekam czy w ogóle coś takiego zostanie zaimplementowane.

Na forum jest jeden baner reklamowy. Można go zobaczyć po wylogowaniu - przynajmniej ja widzę.

Wersja mobilna:

Ale główna to trochę jest wkurzająca już… Ile tych reklam pomiędzy artykułami? Rozumiem z jedna/dwie na stronę i jak klikniemy w jakiś link, to przy artykule jeszcze jedna… Ale nie kilkadziesiąt… Masz teklama, tytuł, reklama, reklama, tytuł… Bez jaj. Niestety użytkownicy (nawet ci jeszcze bardziej zaufani) to odczują… Ale cóż…

Sprawdzę jeszcze to, bo mi się w oczy na forum nie rzuciło.

Jest to wkurzające, szczególnie trzy okienka reklam gdy wejdziesz w zakładkę “Publikacje”. Dobrze, że zrezygnowali z reklam, które “testowali” jeszcze niedawno. Wysuwający się baner to było już przegięcie.

2 polubienia

Z całą pewnością układ się zmienił, ale zdrowym nawykiem przy nadmiarze treści jest po prostu olanie baneru itp. okienek, jeśli nie paraliżują komunikacji. Mam wrażenie, że ci marudzący oglądają stronę jak moja matka, klikająca we wszystkie okienka Interii po kolei, bo ‘coś o Tusku’.

Olać to pies może ci nogę. Nikt tutaj nie jest masochistą i nie będzie wchodził bo coś go zmusza, szczególnie że 90% treści nie jest nawet warta sekundy uwagi.

W końcu ujednolicono podejście do formy i treści, do gównianej treści dołączył gówniany layout. @eimi, gratuluję decyzji o opuszczeniu okrętu zanim zatonie i będziesz kojarzony z tym nieudanym eksperymentem.

PS @eimi: z ciekawości, jakimi technologiami się zajmujesz w nowej pracy?

No ale że co? :wink:
Że autor najlepszych tekstów na DP nie będzie już dla nas (tu) pisał??

Pewnie przez jakiś czas jeszcze popisze, później zostanie zastąpiony kimś z WP.