Znamy wymagania sprzętowe GTA IV ! (Aktualizacja)

(Fempter) #1

_ AKTUALIZACJA _ !!

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Grand Theft Auto IV (PC), które prezentujemy poniżej:

Minimalne:

* System: Windows Vista - Service Pack 1 / Windows XP - Service Pack 3

* Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz albo AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

* Pamięć RAM: 1.5GB

* Dysk twardy: 16GB wolnego miejsca

* Karta graficzna: nVidia GeForce 7900 albo ATI Radeon X1900 (wymagane 256MB pamięci na pokładzie karty)

Rekomendowane:

* System: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

* Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz albo AMD Phenom X3 2.1Ghz

* Pamięć RAM: 2 GB (dla Windows XP) i 2.5 GB (dla Windows Vista)

* Dysk twardy: 18 GB wolnego miejsca

* Karta graficzna: nVidia GeForce 8600 albo ATI Radeon 3870 lub lepsze (wymagane 512MB pamięci na pokładzie karty)

(fastman92) #2

Czyli za duże wymagania jak na mój komputer. Do tej gry mam za słabą kartę graficzną i pewnie procesor. :stuck_out_tongue:

(Keymen3) #3

Oby wymagania nie poszły w góre :-k

(Goodprogram) #4

czyli jak sie ma zwykłe dvd, to nie ruszy ?

pooogieło ich...

(Blotny) #5

18GB??? To trzeba sobie teraz po 5TB kupować, żeby nowsze gry instalować =D> (ironia)

(Mateusz Golebiowski) #6

Jeżeli chodzi o wymagania to nie jest źle całkiem przyzwoite tylko kurde trochę się martwię względem grafiki.

Jeżeli chodzi o DVD rom to się nie martwię mam nagrywarkę DVD i sprawdzałem takie płyty i chodzą bez zarzutu.

No i fakt te wymagania względem miejsca na dysku =/ chyba twórcy stwierdzili że każdy posiada dysk o pojemności większej niż 200 gb

(Neon1992) #7

Ciekawe czy mi pójdzie?

Boję się że karta graficzna jest za słaba...

(Fempter) #8

Ja w tym albo następnym tygodniu kupuję sobie Sapphire HD 3850 512MB DDR3 8) Więc luzik, na średnio-minimalnych może mi pójdzie :smiley:

(Mateusz Golebiowski) #9

Bez przesady pewnie na średnich będzie chodzić na GF 7600GT

(klopas) #10

IMO to fake :wink: no ale dobra... nie są za wysokie ale dysku nie będzie tyle wymagać... chyba że cutscenki będą w jakości fullHD i one będą zajmować 13GB :wink:

(Matejo Master) #11

Od kiedy to scenki w gta są renderowane? zawsze były na silniku gry więc ważą bardzo bardzo mało... :slight_smile:

(Grzesio Pesio) #12

fajnie :slight_smile: ze wszystkim się mieszcze

(Montreux Drummer) #13

Jest spoko, łapię się na zalecane myślę, że pogram na najwyższych, może nawet z niskim AA :stuck_out_tongue:

(Pax555) #14

akurat te wymagania to były raczej wymyślone przez stronę, gdyż już zniknęły stamtąd

(Fempter) #15

To czemu niby na stronie http://www.gamesforwindows.com, a dokładniej w profilu GTA4, pojawiły się informacje dotyczące zalecanych wymagań sprzętowych czwórki ??

EDIT: Jak zniknęły ? U mnie jak się załaduje strona to wymagania są dalej podane :slight_smile:

(Keymen3) #16

mam nadzieje, że będzie mi chodzic płynnie

(steemm) #17

a no znikneły wymagania czyli to kolejny fake :smiley:

kkjjkmf1.th.png

(Fempter) #18

Jaka bida... Oszukali nas !!

(klopas) #19

pisałem że to fake :wink: gra nie będzie zajmować pewnie nawet 10gb...

(Protofik+Dobreprogramy Pl) #20