Znamy wymagania sprzętowe GTA IV ! (Aktualizacja)

tak czułem że fejk po tym 18gb na dysku, ale z drugiej strony crysis warhead ma zajmować 15gb :o gdzie ten świat zmierza… :roll:

btw, myślę, że wymagania gta4 będą dosyć niskie, rockstar zawsze szedł w strone grywalności a nie grafiki i tak chyba będzie i tym razem

no nie wiem patrząc na GTA IV na PlayStation3…

Ja osobiscie mam XBOXA 360 więc ten tytół już dawno molestuje ale gra rzeczywiscie po rozpakowaniu zajmuje ok 18GB.

GTA IV na PC ma mieć lepszą grafike a biorąc pod uwagę że XBOX 360 posiada Procesor:

IBM PowerPC Xenon (trzy rdzenie taktowane zegarem 3,2 GHz każdy)

48 zunifikowanych jednostek Shader Model taktowanie rdzenia – 500 MHz

taktowanie pamięci – 1,4 GHz efektywnie

to rzeczywiście wymagania bedą :smiley: małe [-X

omg… nie wiesz co mówisz… patrz na assassins creed… był na 360 i przerobili go na PC i co? chodzi bez problemu na 6600GT…

GTA4 będzie mieć niestety małe wymagania :frowning:

jeśli grafika będzie taka jak na x360 albo troszke gorsza, a sama gra będzie bardziej grywalna od gta sa to już to jest mój ulubiony tytuł, w końcy w gta sa gram od ponad 3 lat :smiley: :smiley: :smiley: i jeszcze mi sie nie znudziła :slight_smile: grafika to nie wszystko, byle nie była okropna, brzydka niedopracowana

grafa będzie jak w GTA SA tylko lekko ulepszona :wink:

AKTUALIZACJA

chyba ich poje…gieło GF 8600GT lub HD 3870 :expressionless: że niby co że na moim radku będzie gra chodzić gorzej niż na GF 8600GT kolejny raz producenci olewają użytkowników radków echh

Mi to w ogóle nie ruszy…:

  1. Mam za mało miejsca.

  2. Mam za słabą grafikę (Palit 8500GT DDR2)

Sobie mogę pomarzyć…

mi nie paca tylko grafa ale już niedługo będę miał Radeona HD4870 :slight_smile:

Wymagania nie są specjalnie wygórowane. Chyba nikt się nie spodziewał że będzie w to można pograć na 4 letnim sprzęcie.

Skąd pewność, że to informacja potwierdzona (wymagania) ? Ale jeśli wierzyć autorowi tematu, to są przyzwoite. Myślę, że GTA zadziała mi na minimalnych.

Bardock , www.gtasite.pl

Pogrzało ich jednym słowem :lol: :lol:

Pierwsze widzę że jeśli chcemy minimalne to 16GB a wysokie to 18GB :slight_smile: Może Ustawienia gry wybiera się podczas instalacji :lol:

Dla mnie takie wymagania nie są zaskoczeniem, ale zapewne i tak są przesadzone. Osobiście nie mam się co martwić, że GTA4 mi nie ruszy, ale userzy z gorszymi sprzętami również nie mają się co obawiać. Przykładem może być San Andreas gdzie gra śmigała na o wiele słabszym sprzęcie niż podawano. Ofc nie neguje dennej optymalizacji silnika pod względem zużycia pamięci ram, szczególnie podczas ekstremalnej eksterminacji wozów. Grałem w GTA na Xie i nie poraża. Mam nadzieję, że te przesunięcie premiery na PieCa coś da, bo różnic pomiędzy X a PCtem nie widać.

2 rdzenie to juz za malo do gry na maksymalnych ustawieniach :o dziwne te wymagania procesora w stosunku do grafiki…

No wow. Dlatego jak ludzie pytają jaki wybrać sprzęt/procesor to ja zawszę piszę by brać te Quady gdyż mogą się w przyszłości przydać te 2 rdzenie więcej. Niby komputer dobrze nie użyje 2 a tu taka niespodzianka :slight_smile:

Nie można się opierać na jednej grze. Obecnie pozostaje czekać na normalizacje cen i7 - wydajnych smoczków :]

najdziwniejsze dla mnie to że dla gf zalecana jest 8600 a dla r 3870 która łyka tego gf nosem :lol: